Які банкноти часто підробляють в Україні

Співробітник Міністерства внутрішніх справ розповів про тендеції фальшивомонецтва в Україні.

Стало відомо, які ж купюри підробляють частіше за все на території України.

Про це повідомляє інформаційний портал "Вишгород-Лайф.Інфо" з посиланням "УНН".

Керівник відділу протидії злочинам в фінансовій, банківській і зовнішньоекономічній діяльності Департаменту захисту економіки Національної поліції — Руслан Стрембіцький розповів, які купюри підробляють частіше за все на території України.

За словами посадовця, найчастіше в Україні зустрічаються фальшиві купюри номіналом 200 і 500 гривень. Щодо іноземної валюти, найпростіше натрапити на підробку серед купюр номіналом 100 доларів і 100 євро.

"Найбільшу частину підробок вилучають при інкасації в банкоматах і терміналах", — наголосив Стрембіцький.

Найчастіше підробку знаходять під час операцій з обміну іноземної валюти (оскільки працівники пунктів обміну та банків, досить ретельно перевіряють всі купюри). Окрім того, на фальшиві гроші можна натрапити, коли потрібно зняти готівку з банкомату. Ризикують натрапити на фальшифі купюри й ті особи, які користуються послугами валютників — осіб, які незаконно здійснюють обмінні операції.

Найбільше скарг на отримання фальвиших грошей замість справжніх надходить від жителів Одеської області. Також підроблені грошові кошти досить часто знаходять на західній Україні (Львівська, Волинська та Закарпатська області).

Новина-flash

Жахлива ДТП під Києвом – потерпілих вивозили чотири "швидкі"

Сьогодні на Варшавській трасі під Києвом сталася ДТП.

Новини за датою

< лютого 2018 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28