Нові Петрівці зустрінуться з Олександром Тищенком – відомим співаком і композитором

14 лютого Новопетрівський будинок культури прийматиме знаменитого гостя – Заслуженого артиста України, засновника і соліста гурту «Зимовий сад», лауреата фестивалю «Червона рута-89», «Ялта-90» та «Вільнюс-92», дипломанта «Слов'янського базару-92» й інших фестивалів.

Український музикант, композитор, співак, поет та продюсер народився в 1961 році в Києві. Родина Олександра була музикальною: батько – хоровий диригент, а мати – оперна співачка. Тож не дивно, що вже у юному віці і в нього прокинулися музичні здібності, у чотири роки він вже почав ходити до музичної школи. Пізніше вчився у Київському музучилищі імені Р.М. Глієра та Київській консерваторії імені П.І. Чайковського.

О. Тищенко як музикант академічного напрямку – піаніст й диригент. У квітні 1980 року за його ідеєю в музучилищі ім. Глієра заснували арт-роковий гурт «Зимовий сад». Творчість колективу то бурлила і вигравала веселковими барвами, то згасала. Але на його рахунку – чотири альбоми, гастролі в Україні, Польщі, США та Канаді.

Як соліст О. Тищенко – лауреат численних фестивалів, на його рахунку – близько десятка аудіоальбомів.

Як композитор – він автор музики до кінофільмів і мюзиклів, успішно співпрацює із відомими співаками Таїсією Повалій, Аурікою Ротару, Іриною Білик, Іриною Сказіною, Віталієм та Світланою Білоножками, Олею Поляковою та іншими. Його твори не раз відзначались на численних фестивалях та конкурсах. У рейтингу популярності «Колесо фортуни-96» його відзначили як найкращого композитора, аранжувальника та виконавця. В 1995 р. створив симфонічну ораторію «Доля» на слова Тараса Шевченка та здійснив оркестрування і запис «Стрілецьких пісень» у виконанні академічної хорової капели імені Ревуцького.

Життєва філософія Тищенка – ніколи не здаватися і не боятися брати відповідальність за свої вчинки, кожен день наповнювати ЖИТТЯМ.

Новина-flash

Прямуючи з Хотянівки до Києва, баржа мало не знесла київський пішохідний міст

У столиці днями транспортна баржа, навантажена піском та камінням, на повному ходу врізалася в опору пішоходного мосту.

Новини за датою

< лютого 2018 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28