Сьогоднішній недільний ранок для вишгородців розпочався чудовим концертом музичного гурту з Одеської області.

Розташувався гурт у людному, як для неділі, місці – біля місцевого ринку. Тут і справді сьогодні найбільше людей, котрим можна подарувати свої пісні, націлені і на підняття настрою городян, і, що особливо важливо, на збір коштів для воїнів-афганців та атошників, їх родин.

Як розповідають учасники гурту – члени Татарбунарської районної спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) (Одеська область) – вони їздять зі своїми концертами по всій Україні, намагаючись зібрати якомога більше коштів на підтримку членів організації та їх сімей. Кошти спрямовують і на матеріальну допомогу, і на лікування, і на організацію відпочинку для дітей. І в якому б населеному пункті не були, їх завжди слухають із задоволенням, підтримують їх проект.

Сьогодні гурт відвідав Вишгород, а ще планують побувати у «Лісовій заставі», де у нашому районі відпочивають діти атошників та афганців.

Новина-flash

Київщина: бородянські рятувальники ліквідували пожежу у Дмитрівці

До оперативно-диспетчерської служби Бородянського району поінформували про пожежу в житловому приватному будинку у селі Дмитрівка, на вулиці Вишнева.

Новини за датою

< лютого 2018 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        

Новости МираПетрівчани разом з Патріархом Філаретом співали многії літа Україні

Петрівчани разом з Патріархом Філаретом співали многії літа Україні

«Україна – на праведному шляху, і вона – переможе», – наголосив під час проповіді у Видубицькому монастрі Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет. Детальніше...

Більше новин:


Знизити рівень цукру у крові допоможуть – вісім рослин

Знизити рівень цукру у крові допоможуть – вісім рослин

Найчастіше порушення в організмі людини виникають через надмірне споживання солодкої їжі та незбалансований раціон харчування у цілому. Щоб уникнути цих збоїв, ... Детальніше...

Більше новин: