Управління ПФУ звітувало про свою діяльність

На нараді, що відбулася днями, Вишгородське об’єднане управління Пенсійного фонду України підвело підсумки своєї роботи у минулому році.

Захід проходив на території ДП «Український державний науково-технічний центр антикризових технологій в промисловості» під головуванням заступника начальника головуправління ПФУ у Київській області Олени Зорки.

Йшлося про пенсійне забезпечення мешканців Вишгородського, Іванківського та Поліського районів, організацію роботи з надходження коштів, адміністрування яких здійснюють органи ПФУ, легалізації зарплати, погашення заборгованості по платежах.

По кількох напрямках роботи звітували Оксана Тарасенко - керівник Вишгородського об’єднаного управління ПФУ, Наталія Кудрінська - перший заступник керівника управління, Любов Білохвост - заступник керівника управління, Марія Ющенко та Тетяна Нестерова - керівники Вишгородського та Іванківського відділів з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій.

Олена Зорка, підсумовуючи нараду, акцентувала увагу на хорошому кадровому потенціалі Вишгородського управління, наголосила на окремих недоліках та на необхідності активізації роботи у сфері залучення коштів до бюджету ПФ, зменшенні заборгованості, продовженні інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо змін пенсійного законодавства, детінізації та легалізації зарплати. Також вона зауважила необхідность наближення послуг до мешканців віддалених населених пунктів через відкриття нових агентських пунктів обслуговування громадян.

Оксана Тарасенко у свою чергу зауважила, що між відділами управління налагоджена тісна співпраця з різних питань, є підтримка й взаємопорозуміння. Це дає впевненість у тому, що показники управління за перший квартал нинішнього року будуть значно покращені на усіх напрямах роботи.

Новина-flash

Київщина: у зоні ЧАЕС викрито незаконних туристів зі Львівщини

Біля відселеного села Варовичи, впродовж минулої доби, співробітниками відділу поліції зони ЧАЕС разом з прикордонниками, виявлено двох сталкерів.

Новини за датою

< лютого 2018 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28