До уваги водіїв: у Вишгороді – новий сервісний центр МВС

"Країна змінюється щодня. Можливо, це не видно за черговою "зрадою", роздутою у соцмережах. Але результати цих структурних змін відчувають на собі наші співгромадяни все більше", - зауважив народний депутат Ярослав Москаленко, який був присутній на відкритті.

Як написав Я. Москаленко у своїй сторінці в Фейсбук: "Зранку у Вишгороді відкрили новий сервісний центр МВС замість застарілого МРЕВ. Згадайте, як було раніше: кілометрові черги в обшарпаних приміщеннях на багато-багато годин, без хабаря вирішити швидко питання - зась. Це було не просто випробування, а справжнє пекло.

Тепер все - кардинально інакше. З вами спілкуються молоді, чемні працівники. Сучасне обладнання, прозорий офіс, зручна електронна черга, адаптованість для людей з інвалідністю. Навіть є куточок з книжками (т. зв. буккросинг) і дитяча зона.

Вже завтра сьогоднішні новації вважатимуться чимось буденним і типовим. І це правильно - до хорошого звикають швидко. Ми маємо захистити це надбання і працювати над наступними досягненнями".

Новина-flash

До Вишгорода завітає Ніжинський театр ім. М. Коцюбинського

В гості до вишгородців приїздить колектив великого творчого потенціалу, позначений високим рівнем активності та широкої гастрольної й фестивальної діяльності.

Новини за датою

< лютого 2018 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28