Україна ліквідує управління Пенсійного фонду

Такі радикальні зміни – ліквідація управлінь – запрограмовані у Стратегії модернізації та розвитку Пенсійного фонду до 2020 року, що затверджена урядом ще у вересні 2016 року.

Реформування проходить наступним чином – ліквідують звичні теруправління, а натомість впроваджуються "агентські пункти", що працюватимуть з громадянами. Їх число буде більше, ніж управлінь і громадяни зможуть оформити пенсійні виплати у найближчому з них.

Агентські пункти розташовуватимуться у приміщеннях банків, пошти, організацій і підприємств. І надалі Пенсійний фонд має намір відмовитися від експлуатації приміщень, де містяться його підрозділи, оскільки у багатьох створити для відвідувачів комфортні умови неможливо, крім того, йдуть значні суми на їх утримання та ремонти.

Пенсійна служба за такою моделлю віддалених робочих місць інспекторів вже працює у Чернівецькій області. Заходи щодо модернізації структури ведуться на Львівщині, Херсонщині, Кіровоградщині, Черкащині та Хмельниччині, і торік вже запрацювало майже 500 агентських пунктів ПФУ. Майже така ж чисельність з'явиться і цьогоріч.

Впроваджуючи зміни, Фонд планує значно зменшити адмінвитрати. Кажучи іншими словами, – буде значно скорочено чисельність керівників, начальників відділів, бухгалтерів і техпрацівників.

Новина-flash

Київщина: в Ірпені пожежа у "VOLKSWAGEN Golf" мало не спалила сусідні будівлі

До оперативно-рятувальної служби міста Ірпінь вночі поінформували про загорання легкового авто «VOLKSWAGEN Golf» в місті Ірпінь на вулиці Гайдамацька.

Новини за датою

< лютого 2018 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28