Урок провели… поліцейські

Правоохоронці, котрі відповідають за напрямок роботи із неповнолітніми, продовжують масштабну превентивну роботу серед підростаючого покоління. У рамках цих заходів вони відвідують школи на території Вишгородщини.

Днями інспектори сектору ювенальної превенції ВВП побували в Димерській ЗОШ №1, де провели з учнями 8, 9 та 10 класів заняття на правову тематику. Поліцейські на прикладах, з якими зустрічаються у своїй роботі, розповідали, як необхідно себе поводити у тих чи інших випадках і коли викликати поліцію, щоб не стати жертвою злочину.

Під час уроку особлива увага приділялась тому, щоб коректно пояснити учням наслідки спілкування з незнайомцями. Працівники поліції наголосили підліткам, що спілкування з незнайомими людьми по телефону, чи у соціальних мережах також несе неабияку небезпеку. Школярам нагадали, за що особи їхньої вікової категорії вже самостійно відповідають перед Законом, і як у майбутньому це може позначитись на їх біографії.

Під час бесіди школярі дізналися й про те, які правопорушення найбільш часто скоюються неповнолітніми, розглянули причини та наслідки вчинення крадіжок, хуліганства, негативні наслідки вживання спиртних напоїв, наркотиків, та паління у юному віці. Також поліцейські звернули увагу учнів і на їх поведінку у школі, відвідування занять та недопущення пропусків уроків без поважних причин.

Подібні заходи ВВП продовжуватиме і надалі, аби підростаюче покоління почувалося у безпеці та не робило необдуманих вчинків у майбутньому.

Новина-flash

Дев’яносторічний старопетрівчанин подарував місцевій церкві ікону Святого Миколая

Микола Якович Шидловський, мешканець Старих Петрівець, подарував місцевому храму Казанської ікони Божої Матері ікону Св. Миколая.

Новини за датою

< лютого 2018 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28