Прогноз бабака Тимка втішний – весну чекаймо за шість тижнів

Чотирилапий харківський синоптик прогнозує - весна прийде через 6 тижнів.

Мешканець біостанції Харківського нацуніверситету (селище Гайдари Зміївського району), із затишної нірки-хатинки не дуже хотів вибиратися. А вибравшись, тінь свою не побачив і хутко пірнув назад. Чим засвідчив - нас чекають ще кілька холодних тижнів.

Віктор Токарський, керівник станції, коментуючи ситуацію, зауважив: «Оцінюючи поведінку нашого синоптика, маємо сказати, цього року весняну погоду нас слід чекати не раніше, ніж за шість тижнів, а в лютому ще доведеться померзнути».

Євгенія Ляшенко, головний синоптик Харківського гідрометцентру, з Тимком згодна - зима цьогоріч розчалася пізно, маємо нестійку температуру, часті коливання від плюса до мінуса. Прослідковуючи погодні умови за попередні роки, синоптики передбачили, що прихід весни нам слід очікувати після 23 березня.

До речі, на честь бабака, що є символом Слобожанщини, на території біостанції поставлено пам'ятник - у повний зріст. Нинішній бабак – це Тимко Третій, нащадок Тимка Першого, котрий почав передбачати погоду 2 лютого 2012 року.

Новина-flash

Київщина: рятувальники деблокували людину з автомобіля на Васильківщині

До оперативно-диспетчерської служби Васильківського району вранці повідомили, що поблизу села Іванковичі внаслідок дорожньо-транспортної пригоди автомобіль «ВАЗ» опинився на узбіччі дороги.

Новини за датою

< лютого 2018 >
П В С Ч П С Н
      1 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28