Визначати перевізника у Вишгороді повинні громада і місцева влада

У черговий раз мешканці міста зіштовхнулися з проблемою пасажирських перевезень. Перевізники, по суті, неспроможні надати послуги величезній кількісті пасажирів, котрі прямують до столиці.

Коментуючи ситуацію, Трохим Іванов, заступник Вишгородського міськголови, зазначає, що ця проблема особливо загострилась при несприятливих погодних умов. Однак, місцева влада не має на перевезення законодавчого важелю.

«Специфіка нашого міста, – наголошує Т. Іванов, – в тому, що практично всі наші маршрути – обласного значення. Бо коли маршрут пролягає за межі міста, то вже автоматично він стає внутрішньообласним. Організатором маршруту в такому випадку є Київська облдержадміністрація, проводичи конкурси, обираючи перевізників, укладаючи з ними договори. Тобто, таким чином вправі на них впливати».

Заступник мера означив чітку позицію міської влади: якщо перевізник свої зобов’язання не спроможний виконувати, то місцева влада звертатиметься до ОДА з проханням скасування дозволу на пасажироперевезення та проведення нового тендеру, де будуть поставлені чіткіші вимоги з врахуванням значного збільшення у місті населення, а також проблемних ситуацій, які виникають на даний час.

Представник міської влади просить городян подавати звернення у письмовому вигляді, оскільки це додасть додаткові аргументи в оцінювання якості роботи перевізника.

Новина-flash

Київщина: бородянські рятувальники ліквідували пожежу у Дмитрівці

До оперативно-диспетчерської служби Бородянського району поінформували про пожежу в житловому приватному будинку у селі Дмитрівка, на вулиці Вишнева.

Новини за датою

< лютого 2018 >
П В С Ч П С Н
      1 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28