Масляна в "Парку Київська Русь"

Наймасштабніше святкування Масляної пройде в «Парку Київська Русь».

17 і 18 лютого гостей чекатиме справжнє занурення в святкування за стародавніми обрядами. І все це в унікальному середньовічному місті - Древньому Києві.

Святкування в «Парку Київська Русь» - це не просто відтворення обрядів, а цілий калейдоскоп розваг і оригінальних дійств. На очах гостей пройде спалювання найбільшого в Україні опудала Масляної вогняними стрілами кінних лучників. А також протягом усього дня можна буде побачити кінно-трюкові шоу, ритуал «Колодій», «масляничний вертеп» давньослов'янською мовою, спецефекти і вогняне шоу. Розпочнеться програма з урочистої зустрічі великого київського князя Володимира, під час якої весь люд чесний пригощатимуть млинцями, бубликами та іншими ласощами. З розваг для дітей і дорослих: традиційний масляничний стовп з призами, перетягування каната, давньослов'янські ігри, дружні і веселі хороводи, канатний спуск. Також кожен гість зможе посмакувати медовухою та середньовічними стравами, млинцями з різними начинками, взяти участь в майстер-класах і покататися верхи на породистих конях, в санях або кареті.

Вартість квитків для дорослих – 199 грн. (при попередній покупці знижки до 50%), для пенсіонерів та студентів – 100 грн., для школярів – 50 грн., дошкільнятам – безкоштовно. Древній Київ «Парку Київська Русь» знаходиться недалеко від Києва – всього в 45 хв. їзди – у Київській області, Обухівському районі, селі Копачів. Маршрутка курсує від ст.м. Видубичі згідно розкладу на сайті: www.parkkyivrus.com

Новина-flash

Вишгородщина: пограбування в Нових Петрівцях (відео)

Зараз на виїзді з Нових Петрівець, в районі повороту на Вишгород, перевіряються транспортні засоби.

Новини за датою

< січня 2018 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 31