"Класична картина" в молодій сім’ї – перед сном дітям замість прочитання традиційної вечірньої казки батьки вмикають на ґаджеті черговий мультик або гру.

Попри всю нинішню розвиненість інформаційних технологій – навчити дитину любити книги. Для чого?

Вивчення нових слів

Може, ви вважаєте, що для маленької дитини все це зайва інформація. Однак тут головне не які це нові слова, а як дитина їх зрозуміла і чи вміє доцільно застосовувати їх у мові.

Тренування пам’яті

Читаючи книги, дитина не просто збільшує свій лексикон, а й швидше запам’ятовує незвичні імена героїв чи вигадані назви міст.

Розвиток фантазії та власної думки

Зараз дуже популярні книги у світі – віммельбухи, тобто книги-розглядалки. І, переглядаючи чергові картинки, діти вигадують якісь історії.

Концентрація уваги та вміння слухати

Дитина під час читання спочатку слухає текст, а потім перепитує, що не зрозуміла: чи слово, чи дію. Цей навик неодмінно стане в пригоді в подальшому навчанні.

Любіть своїх дітей, виокремлюйте для них час та неодмінно - читайте!

Новина-flash

Київщина: мото ДТП під Києвом у Вишневому

Сьогодні, приблизно тринадцятої години, при виїзді до Великої Окружної дороги від Вишневого (вулиця Київська, 36) мотоцикл на великій швидкості врізався в «Volkswagen», який здійснював маневр повороту.

Новини за датою

< січня 2018 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27
29 30 31        

Новости МираПетрівчани разом з Патріархом Філаретом співали многії літа Україні

Петрівчани разом з Патріархом Філаретом співали многії літа Україні

«Україна – на праведному шляху, і вона – переможе», – наголосив під час проповіді у Видубицькому монастрі Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет. Детальніше...

Більше новин:


Знизити рівень цукру у крові допоможуть – вісім рослин

Знизити рівень цукру у крові допоможуть – вісім рослин

Найчастіше порушення в організмі людини виникають через надмірне споживання солодкої їжі та незбалансований раціон харчування у цілому. Щоб уникнути цих збоїв, ... Детальніше...

Більше новин: