Кращі "інгредієнти" для лікування суглобів


Переглядаючи інформацію щодо того, чим у свій час користовувалися для лікування і відновлення суглобів імператори, царі, генсеки, тибетські ченці та інші особи, які дуже опікувались своїм здоров’ям, можна скласти список з п'яти природних «діамантів».

Перше місце займає «хондроїтин», або по-простому витяжка їх хряща лососевих риб. Екстракт з хрящів лососевих є в чистому вигляді концентратом молекул, з яких складаються хрящі і які з дивовижною швидкістю відновлюють цю саму хрящову тканину.

«Реп'ях» почали використовувати вперше на Кавказі. Особливість його – в унікальній можливості розріджувати і виводити з організму сольові відкладення. Він миттєво «розпушує» сольові «поклади» в суглобах, а через 15-20 днів регулярного використання повністю розчиняє солі у суглобах та хребті.

«Чебрець», у свою чергу, є найшвидшим природним протизапальним «препаратом», його екстракт спроможний швидко знищувати будь-який запальний процес. Цією рослиною з давніх часів лікували ревматизм, поліартрит, радикуліт, подагру та варикоз.

«Шабельник» іменують ще п’ятилистником, горобинником, перстачем болотним, заячими вушками, руським женьшенем та інакше. Діє рослина як імуностимулятор, спроможна зупинити в організмі аутоімунний процес, котрий є відправною точкою захворювань суглобів і деградації хрящів. Екстракт шабельника діє позитивно при лікуванні остеоходрозу, артриту та ревматизму. Його дуже цінував, постійно тримаючи у своїй аптеці, Петро Великий, котрий мав хронічні проблеми з суглобами.

«Хміль» має сильний природний анестетик, абсолютно безпечна та не викликає звикання. Ще древні слов'яни його активно використовували, щоб швидко позбавитися болю. Чистий екстракт «Хмелю» в одинадцять разів сильніший популярного нині Ібупрофену, і, при чому, не впливає на нервову систему.

До цієї «п’ятірки» варто додати ще «Бджолиний віск». Хоча він і не має лікувальних властивостей, однак спроможний посилювати дію лікарських компонентів, й, разом з тим, забезпечує захист кісткової і хрящової тканин.

Новина-flash

Київщина: внаслідок ДТП поблизу Славутича загинув чоловік

До оперативно–диспетчерської служби міста Славутич сьогодні поінформували, що поблизу міста Славутич, приблизн в 10.25, на автошляху трапилася дорожньо-транспортна пригода.

Новини за датою

< січня 2018 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 27 28
29 30 31