За повідомленням Подільської РДА – оглядове колесо й льодова ковзанка працюватимуть на Контрактовій ще місяць (до 18.02.2018).

«Контрактова площа тільки перший рік як стала пішохідною. І хотілося, щоб зимовий відпочинок киян був цікавим, різноманітним й задовольняв і дорослих, і малечу. Ми продовжимо роботу над перетворенням площі в культурно-туристичний сучасний простір. Весною тут пройдуть традиційні ярмарки, фестивалі», – поінформував Валентин Мондриївський, голова Подільської РДА.

Він зауважив й про те, що весною запрацює на Контрактовій й нова схема дорожнього руху та освітлення. Працюють над проектами з реконструкцій Покровської й Андріївської вулиць.

Новина-flash

Київщина: затримали батька з сином, які підозрюються у вбивстві

Тіло невідомого, загорнуте в поліетилен, знайшли в лісосмузі поблизу міста Українка.

Новини за датою

< січня 2018 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Новости МираПетрівчани разом з Патріархом Філаретом співали многії літа Україні

Петрівчани разом з Патріархом Філаретом співали многії літа Україні

«Україна – на праведному шляху, і вона – переможе», – наголосив під час проповіді у Видубицькому монастрі Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет. Детальніше...

Більше новин:


Знизити рівень цукру у крові допоможуть – вісім рослин

Знизити рівень цукру у крові допоможуть – вісім рослин

Найчастіше порушення в організмі людини виникають через надмірне споживання солодкої їжі та незбалансований раціон харчування у цілому. Щоб уникнути цих збоїв, ... Детальніше...

Більше новин: