Мільярдер Джордж Сорос підтримує націоналізм й Україну

На його думку, націоналізм став панівною ідеологією у світі.

Сорос також розповів про нещодавні нападки на себе та свою організацію — Фонд Відкритого Суспільства. Він вважає на нього нападають ті, кого він вважає ворогами своїх ліберальних ідей. Про це Джордж Сорос заявив в інтерв'ю виданню "The Financial Times".

Джордж Сорос — визначний американський фінансист угорсько-єврейського походження, інвестор. Його статки нині складають приблизно двадцять п’ять мільярдів доларів США. Філософ, прихильник теорії відкритого суспільства, фахівець із мови есперанто, письменник-есперантист.

Втім, відомий інвестор не планує послаблювати свої зусилля у зміні суспільства на краще.

"Панівною ідеологією у світі зараз став націоналізм. ЄС – інститут, який знаходиться на межі розпаду. І тепер Росія починає з новими силами відроджувати кампанію, основою якої стає націоналізм", – зазначив Сорос.

Сорос також визнав, що не завжди робив правильний вибір. Раніше він підтримував колишнього грузинського лідера Міхеіла Саакашвілі, якого нині обвинувачують в отриманні хабарів від російського олігарха. Ймовірною метою цього було дестабілізувати Україну. Попри те, що чітких доказів цього наразі немає, Сорос стверджує: "Це навчило мене триматися на великій відстані від внутрішньої політики країн, де у мене є інтереси".

Новина-flash

Вишгород: Сітка-Берегиня з хорошими новинами – збір пластику

ДНЗ "Ластівка" 11 кг! До речі, всього від ДНЗ "Ластівка" за вересень – 23 кг!

Новини за датою

< січня 2018 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31