Колядки від "Золотого віку" лунали – по всій Київщині (фото)

Колектив Вишгородського районного територіального центру соціального обслуговування та фольклорний коллектив «Золотий вік», що працює при терцентрі на базі Вишгородського районного будинку культури, привітали з Новим роком керівників міста, району та області.

Вишгородському міському голові Олексію Вікторовичу Момоту бажали здійснення мрій у новому році, втілення в життя планів та ідей, у службових справах – конструктивного позитиву, здоров’я, творчих здобутків. Своїм запальним виступом, як зізнався Олексій Вікторович, «Золотий вік» відчутно – «зарядив» його позитивною енергією.

У Вишгородській райдержадміністрації колядники завітали на робоче місце заступника голови РДА Марини Гурамівни Мельник. Талановиті артисти «Золотого віку», продовжуючи багаторічні традиції українців, наповнили кабінет своїми новорічно-різдвяними віншуваннями, бажали миру й злагоди радості, щастя, усяких гараздів всім працівникам держустанови, усій Вишгородській громаді.


Наступним пунктом новорічної коляди «Золотого віку» та працівників територіального центру стала Київська ОДА. У кабінеті директора Департаменту соціального захисту населення Ігоря Вікторовича Мелана вітали і господаря та колектив департаменту, і начальника управління управління культури, національностей та релігій Ігоря Івановича Подолянця, котрий також долучився до святкового дійства.

Завітали колядники з поздоровленнями й до Валентина Анатолійовича Завадського, керівника обласної профспілки працівників соціальної сфери. Пан Валентин зустрічав гостей за всіма правилами української гостинності і бажав подальших творчих успіхів «Золотому віку», а колективу територіального центру – успіхів у діяльності, реалізації всіх проектів.

Радий був прийняти колядників з працівниками відділу й Юрій Михайлович Бабенко, заступник начальника відділу обслуговування пенсіонерів, інвалідів війни та праці Департаменту соціального захисту населення Київської ОДА.

Ці виступи «Золотого віку» розцінюємо не інакше, як невеличкий звіт, своєрідний підсумок роботи територіального центру. Адже створений фольклорний колектив в рамках художньо-мистецького факультету Університету третього віку «Активне довголіття», котрий працює в територіальному центрі. Завдання університету в рамках цього факультету – організувати творче дозвілля людей поважного віку, дати їм змогу розвиватися творчо і, на мою думку, це вдалося реалізувати.

Також ми озвучили в кабінетах держустанов підсумки реалізації й інших наших соціальних проектів, що дають змогу покращити життя наших підопічних, потурбуватись, щоб особам з числа соціально незахищених категорій жилося легше і комфортніше. А ще – поділилися своїми планами на рік нинішній, акцентувавши увагу на соціально значимих проектах територіального центру.

Наталія РУДЬКО, директор Вишгородського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

Новина-flash

На знаменитому квітковому годиннику у центрі Києва з'явилися зірки Євросоюзу

На Майдані Незалежності сьогодні презентували оновлений квітковий годинник.

Новини за датою

< січня 2018 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31