Протягом чотирьох місяців 105 курсантів Національної академії внутрішніх справ України здобуватимуть практичні знання у кращих наставників в поліції столичного регіону.

Майбутні поліцейські стажуватимуться в слідчих відділах та підрозділах кримінальної поліції.

Про це повідомляє інформаційний портал "Вишгород-Лайф.Інфо" з посиланням на Головне управління Національної поліції в Київській області.

Сьогодні в актовому залі Головного управління поліції Київської області зустріч з майбутніми правоохоронцями провів заступник керівника обласної поліції Василь Тетеря. Він зазначив, що стажування – це період, коли здобуті знання з теорії треба навчитися ефективно застосовувати на практиці. Постійне самовдосконалення під час практики і подальшої роботи врешті-решт виробиться в професіоналізм.

Поліцейські Київщини готові поділитися з курсантами своїми вміннями та навичками і сподіваються, що після отримання дипломів про вищу освіту майбутні фахівці поповнять правоохоронні лави і будуть достойною зміною.

Новина-flash

Всі дороги ведуть у Козаровичі

У Козаровичах відбулася непересічна подія – авторський колектив презентував книгу «Всі дороги ведуть у Козаровичі» – фрагменти історії типового українського села.

Новини за датою

< січня 2018 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Новости МираПетрівчани разом з Патріархом Філаретом співали многії літа Україні

Петрівчани разом з Патріархом Філаретом співали многії літа Україні

«Україна – на праведному шляху, і вона – переможе», – наголосив під час проповіді у Видубицькому монастрі Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет. Детальніше...

Більше новин:


Знизити рівень цукру у крові допоможуть – вісім рослин

Знизити рівень цукру у крові допоможуть – вісім рослин

Найчастіше порушення в організмі людини виникають через надмірне споживання солодкої їжі та незбалансований раціон харчування у цілому. Щоб уникнути цих збоїв, ... Детальніше...

Більше новин: