У день Різдва Христового молилися за мир в Україні

До святкування Різдва Христового у старопетрівському храмі Казанської ікони Божої Матері, як і по інших населених пунктах району, приєднались і підопічні Вишгородського районного територіального центру соціального обслуговування.

Різдво Христове – одне з найбільш шанованих і важливих родинних свят, коли в оселі панує затишок, достаток й злагода, коли за столом збирається вся родина.

На столі у Святвечір – дванадцять традиційних страв, серед яких обов’язково кутя і узвар, – щоб мир і злагода панували в домі, щоб здоровою була уся родина. На покуті – Дідух, золотий сніп пшениці – щоб рік повий порадував щедрими врожаями. А вже в самий день Різдва Христового – до церкви, щоб помолитися за рідних і близьких, за рідну землю, за Україну. Ці давні традиції невід’ємні і від нашого сьогоднішнього дня і в більшості родин саме так його і святкують. До святкування Різдва Христового у церкві Казанської ікони Божої Матері, що у Старих Петрівцях, приєднались і підопічні Вишгородського районного територіального центру соціального обслуговування, що є прихожанами храму.

Однією у головних тем святкової літургії, не порушуючи її укладу, стала тема миру в нашій Україні. Заклики молитися за мир звучали і в Посланні Патріарха Київського і всієї Руси-України Святішого Філарета, і в проповіді настоятеля місцевого храму отця Василя й були підтримані прихожанами як найбільше і найщиріше бажання української громади. Адже буде мир – буде і радість у кожній родині.

Отець Василь, звертаючись до присутніх у храмі, також побажав кожному здоров’я, добра і достатку. Це той «мінімум», маючи який, людина може справитись з усіма своїми проблемами.

Щоб так і було, церковний хор заспівав усім «Многая літа…» та давніх українських колядок.

Новини за датою

< січня 2018 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31