Він і вона: чоловіча психологія або як зрозуміти чоловіка

Іноді жінкам дуже важко зрозуміти чоловіків, хоча їх психологія не так складна, як здається.

Це не означає, що чоловіки рядові і немудрі! Просто вони набагато конкретніше і не люблять все ускладнювати, і взагалі вони ведуть себе зовсім не як жінки – в цьому-то і трудність!

Давайте познайомимося з основними властивостями чоловічої психології, щоб навчитися розуміти чоловіків і дізнатися, як краще реагувати на їх поведінку і вчинки.

Характер і емоції

Чоловікам властиві напористість і різкість, нетерплячість і агресивність, воля і здатність чинити опір. Вони пишаються своєю силою і рішучістю і завжди прагнуть перевершити інших – тому що гонорові і дуже чутливі до перемог і поразок. І хоча вони не проявляють свої емоції так само вільно і відкрито, як жінки, вони настільки ж схильні песимізму, образам і роздратуванню. Тільки їх міміка при цьому залишиться стриманою і лише за непрямими ознаками можна здогадатися, що чоловік у поганому настрої. Ось тому-то і важка їхня психологія для жінок – як їй зрозуміти, що чоловік зачеплений або ображений, якщо він ніяк це не показує? Так що просто пам'ятайте: засмутити його може все, що зачіпає його самолюбство.

Самоповагу та гордість

Закиди і критика, нагадування про недоліки і промахи дуже боляче б'ють по самолюбству чоловіка. Тому сказавши щось неприємне один раз – закрийте тему і більше до неї не повертайтеся. Адже самі чоловіки так і чинять – висловившись у спорі або конфлікті, вони більше не згадують про нього.

Вони індивідуалісти – їм важливо відчувати свою незалежність і свободу. І самоповаги у них не відняти, і самооцінка зазвичай буває завищеною, але без цього їм, як завойовникам і першопрохідникам, ніяк не можна обійтися.

Але в той час, як вони надають великого значення думки і оцінками оточуючих, самі бувають вкрай неуважними до них. Жінка змінила зачіску або наділу нові буси, нещодавно плакала або про щось тривожиться – це може виявитися непомітним для чоловіка, і як би не було важко це зрозуміти – така чоловіча психологія!

Як навчитися розуміти чоловіка в розмові?

Немає нічого простіше – адже чоловік завжди говорить те, що думає, а якщо він і намагається обманювати, то це зазвичай відразу видно. Ось і вся складність полягає найчастіше в тому, що чоловіки в більшості своїй небагатослівні. Коли все в порядку – вони не вважають за потрібне це обговорювати. Ну а якщо трапляється щось, що потребує негайного вирішення або дій, чоловіки віддають перевагу зайнятися справою замість розмов. Тому їм так складно в ситуації стресу або важких потрясінь: вони так само всі переживають і відчувають, але їм простіше вирішувати проблеми, ніж говорити про них. З цього можна зробити висновок, що його мовчання – це не байдужість чи байдужість, він просто не знає, що сказати.

Чоловіча психологія і відносини: як зрозуміти почуття чоловіка

Чоловіки люблять не так, як жінки. Їх любов може не припускати квіти і красиві визнання щодня. Вони щиро вважають, що слів, сказаних одного разу, цілком достатньо. Адже чоловіки не люблять багато говорити. Тому стежте не за тим, що чоловік говорить, а що він робить.

Люблячий вас чоловік буде заявляти, що ви – його жінка. Він не стане приховувати ваших відносин і скаже – «Це моя подруга», або «Моя дружина», або «Моя наречена», або «Моя кохана». Він не змусить вас випрошувати у нього гроші на необхідні покупки. Він постарається забезпечити вас, щоб ви ні в чому не мали потреби. Він постарається захистити вас від усякої загрози – будь то надокучливий колишній хлопець чи низько висить гілка, готова хльоснути вас по обличчю.

А якщо вам важливо почути, що він про вас думає – запитаєте прямо, чоловіки не люблять натяків. Тільки не поспішайте задовольнитися банальним набором фраз – добра, розумна, красива … Запитайте – чому добра, в чому розумна, що в вас найкрасивіше? Якщо ваш співрозмовник не може відповісти – він зустрічається з вами заради якихось своїх цілей і швидше за все не відчуває палких почуттів. Люблячий чоловік без праці скаже вам, як він до вас ставиться і що в вас цінує.

Новина-flash

Київщина: у Василькові масштабна пожежа охопила сотні метрів житла

До оперативно – диспетчерської служби Васильківського району минулого дня поінформували про пожежу житлового будинку в місті Васильків на вулиці Гоголя.

Новини за датою

< січня 2018 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31