Голова МЗС Павло Клімкін: "Вбивство Ноздровської – виклик для держави й тест для суспільства" (відео)

"Стало краще з жіночими конгресами, але не з домашнім насильством й жінками в політиці. Вбивство Ноздровської – виклик для держави й тест для суспільства на спроможність захистити жінок-активісток й справедливість взагалі", – підкреслив очільник МЗС у Твіттері. Інформацію стосовно цього повідомляють з посиланням на веб-сайт "LB.ua".

Інформаційний портал "Вишгород-Лайф.Інфо" вже інформував, що у річці біля села Демидів (Вишгородський район) виявили тіло правозахисниці Ірини Ноздровської, яка двадцять дев’ятого грудня зникла у Києві.

Ірина Ноздровська домагалася вироку для вбивці своєї сестри Світлани, загиблої в ДТП у вересні 2015-го. У травні 2017-го підсудному Розсошанському дали сім років позбавлення волі, він оскаржив це рішення і судове засідання відбулося 27-го грудня. Адвокат спробував оскаржити вирок й підвести свого клієнта – під амністію. Та в підсумку – справу відправлено на новий розгляд у першу інстанцію. Підсудному обрано запобіжний захід – шістдесят діб. А після суду Ірина Ноздровська – зникла.

Під стінами поліції Київщини сьогодні активісти зібралися з вимогами стосовно розслідування загибелі Ірини. До них вийшов очільник обласної поліції Дмитро Ценов. Поки він інформував про хід слідства, з натовпу до нього прорвався один з активістів й несподівано накинувся з кулаками. Відео опубліковано на YouTube-каналі "112 Україна" (https://www.youtube.com/watch?time_continue=31&v=PXitU1c4FaE).

Новина-flash

Київщина: у Вишгородському Музеї давньоруського гончарства ВІКЗ багато екскурсійних маршрутів

У Музеї давньоруського гончарства ВІКЗ минулого дня було людно.

Новини за датою

< січня 2018 >
П В С Ч П С Н
1 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31