Обріжеш волосся – зміниш своє життя

Волосся – одна з цінностей людини, яку потрібно берегти. Адже несе воно не тільки естетичну функцію, а й має значний вплив на наше життя.

За магічними твердженнями – коли щось відбувається з волоссям, то це відчутно змінює русло незримої річки, яка омиває нас своїми біоенергетичними хвилями. Тому будь-який вплив на волосся може змінити в той чи інший бік не тільки наш зовнішній вигляд, а і все наше життя.

Щоб не облисіти завчасно і не втратити свою небесну половину у вигляді Ангела-Хранителя, дотримуйтесь при стрижці деяких заходів безпеки. Потрібно чітко усвідомлювати – коли і навіщо ви змінюєте своє волосся.

Правило перше:

Не можна будь-кому довіряти своє волосся. Людина, яка вас стриже, міняє ваше біополе. Прийшовши в перукарню, виберіть не тільки модні зачіски, але і енергійного та життєрадісного майстра, тоді і ваше життя після стрижки зміниться на краще.

Чим старший перукар, тим сильніший його вплив на ваше життя. Якщо ви людина самостійна, звикли вирішувати свої проблеми самі і не любите, коли вам щось заважає їх здійснити, вибирайте майстра або одного з вами віку, або молодше вас.

Коли вам хронічно не щастить з незрозумілої причини, доречно вибрати майстра поважного віку і досить відомого. Нехай навіть зачіска, зроблена ним, обійдеться вам дуже дорого, зате після відвідин перукарні ваше життя різко зміниться у кращий бік. А якщо ви ще правильно розрахуєте момент відвідування, то не просто зміниться, а покращає кардинально.

Правило друге:

Самому собі волосся краще не стригти. Людині дуже складно вилікувати себе саму. Якою б сильною і вольовою вона не була, їй дуже складно виправити деформації свого власного біополя.

Правило третє:

Вважається, що краще, коли вас стриже або, наприклад, робить у салоні маски для волосся, майстер одної з вами статі. Під час стрижки міняються ефірне, астральне і ментальне біополя, і в результаті цього ми легко піддаємося чужому впливу.

Тому, якщо ви сподобалися майстру іншої з вами статі, це може привести до неприємностей в особистому житті. У біблійних переказах Самсона погубила жінка, що зрізала йому волосся.

Правило четверте:

Якщо ви хочете, щоб після стрижки волосся стали швидше рости, зачіску треба робити при повному місяці.

Якщо хочете, щоб волосся трохи поміняло свої властивості - наприклад, вас не влаштовує, що воно плутається, неслухняне - варто сходити в перукарню на спадаючому місяці. Хоча, врахуйте, що після такої стрижки волосся буде відростати дуже довго.

На спадаючому місяці також добре підстригтися, якщо хочете затримати випадання волосся, зміцнити його коріння.

Порада від древніх слов'янських волхвів: якщо ви застудилися - злегка підрівняйте волосся, щоб з підстриженими кінчиками вас могла покинути негативна енергія хвороби і організм міг легше очиститися.

Правило п'яте:

Волосся не можна стригти в певні дні за місячним календарем - 9, 15, 23 і 29, а також у дні сонячного і місячного затемнення. Після таких процедур можна захворіти або, як говорили за старих часів, «пам'ять і розум зістригти».

Правило шосте:

Перш ніж іти до перукарні, визначте, як ви хочете змінити своє життя:

Стрижка в понеділок

День, сприятливий. У цей час можна зняти з себе велику кількість негативних емоцій і невирішених проблем, що накопичилися в житті. День сприятливий для фарбування волосся.

Стрижка у вівторок

Можна піти в перукарню, якщо вам не вистачає фізичних сил або волі вирішити якусь важливу проблему, якщо вам бракує активності або замучила монотонність життя.

Стрижка у середу

Добре постригтися, щоб дізнатися щось нове або цікаве, зустріти нових друзів або притягти до себе старих, збільшити число поїздок, переміщень і спілкування в житті.

Стрижка у четвер

Сприяє змінам у взаєминах з оточуючими, зростанню популярності людини, збільшенню її удачі і благополуччя.

Стрижка у п’ятницю

П'ятниця – день жіночої краси. Коли відвідуєте перукарню в цей день тижня, міняєте не просто зачіску, міняєте свою зовнішність. Тому, якщо вас влаштовує, як ви виглядаєте, у цей день тижня краще не стригтися.

Якщо хочете покращати свою зовнішність – відвідаєте перукарню в п'ятницю, коли Сонце йде до Козерога (24 грудня – 22 січня) або Тельця (22 квітня – 21 травня).

Стрижка у суботу

Субота – хороший день для стрижки. Волосся в цей день оздоровлюються. З нього знімається частина кармічних боргів і гріхів вашого роду.

Стрижка у неділю

Краще волосся не стригти – можна зрізати свою власну долю або удачу. Цей день гарний тільки для хронічних невдах – може, доля змилостивиться і після такої процедури зміниться на краще.

Новина-flash

Вишгородщина: презентація першого тому книги "Всі дороги ведуть у Козаровичі"

Офіційною датою заснування села прийнято вважати рік 1428-й, від першої літописної згадки. Насправді ж люди тут мешкали ще за кілька тисячоліть до нової ери.

Новини за датою

< грудня 2017 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
26 27 28 29 30 31