З пропозицією про прийняття закону щодо заборони на продаж та використання в Україні поліетиленових пакетів звернулася до Верховної Ради Київська міськрада.

Прийняття подібного закону його ініціатори обґрунтовують турботою про захист довкілля і наводять наступні факти.

Скажімо, в країнах-членах Європейського Союзу щорічно використовується понад 800 тис. тонн одноразових поліетиленових пакетів. На одного громадянина ЄС припадає в середньому приблизно 190 торбинок. На переробку йде лише близько 6 % від загальної кількості використаних пакетів. Українці більш активні у використанні поліетиленового пакування і на кожного в рік припадає більше 500 пакетів.

Однак, цей зручний для пакування матеріал і справді зовсім «не зручний» для природи, оскільки період його розкладання – більше 100 років. «Це, – як наголошує депутат Київради Костянтин Яловий, – спричинює засмічення вулиць, зелених та прибережних зон, водойм, наносить непоправну шкоду всьому навколишньому середовищу».

Саме з огляду на такі наслідки використання поліетиленових пакетів, майже 40 країн світу вже затвердили нормативні акти, що забороняють чи обмежують їх використання.

Новина-flash

"Країна мрій" – у Димерській дитячій музичній школі

У Димерській дитячій музичній школі відбувся ІІ районний фестиваль мистецтв "Країна мрій".

Новини за датою

< грудня 2017 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Новости МираКиївщина: у Вишгороді засяяв хрест на куполі нового храму

Київщина: у Вишгороді засяяв хрест на куполі нового храму

У Вишгороді споруджується новий храм Української православної церкви Київського патріархату – Собору Архангела Гавриїла. Сьогодні на новобудові освячено і встан... Детальніше...

Більше новин: