У Хотянівській сільраді активісти знищили незаконні паркани на відстані двох кілометрів (відео)

Громадська організація «Твердиня» провела чергову акцію по розчищенню берегів від незаконних забудов.

Цього разу акцію провели на території Хотянівської сільської ради. Як кажуть активісти, «слуги народу» у вигляді депутатів, корупційних чиновників, суддів та правоохоронців так бояться свого народу, що розібрали єдиний міст, через який можна було дістатись до води.

Натомість наставили парканів, елінгів, пантонів. Усе те – незаконно, наголошують активісти. Бо, по-перше, всі ті землі знаходяться на балансі лісгоспу, а, по-друге, впритул підходять до води, що заборонено законодавством.

Отож, активісти «допомогли» власникам недозволених споруджень їх демонтувати, звільнивши від усіляких перешкод доступ до берега на відстані майже два кілометри.

На цьому активісти не збираються зупинятись, а будуть контролювати те що демонтовано, аби не трапилось «рецидиву». Також обіцяють і далі звільняти берег від незаконного захоплення, наголошуючи, що річка і берег - це власність не чиясь особиста, а загальнонародна і користуватись нею вільно має народ.

Новина-flash

Леонід Каденюк: "Люди літають у космос, щоб… краще жилось на землі"

31-го січня нинішнього року під час ранкової пробіжки парком раптово помер від серцевого нападу 67-річний Леонід Каденюк – перший космонавт України, котрий здійснив свій політ на американському БТКК «Колумбія» (запуск космічного шатлу відбувся 19 листопада 1997 року з космічного центру ім. Джона Кеннеді).

Новини за датою

< грудня 2017 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31