У Києві затвердили правила для собак і собачників. По Вишгородщині собаки і собачники правилам не підкоряються

У Києві затвердили програму для собак і собачників. Вишгородщині є чому повчитися.

Київрада затвердила цільову програму контролю за утриманням домашніх і регулюванням чисельності бездомних тварин гуманними методами.

Позрахована програма на 2017-2019 роки й визначає не тільки основні принципи гуманного утримання та поводження з тваринами в місті, а й правові, економічні та організаційні основи діяльності у сфері утримання та поводження з тваринами.

За словами Андрія Іщука, директора Департаменту міськблагоустрою і збереження природного середовища, програмою передбачено сформувати в екосистемі Києва повноцінне і комфортное співіснування людей та тварин, утримання і поводження з тваринами відповідно до законодавства України.

Звичайно, від Києва до Катюжанки, Димера чи Петрівець собачки не побіжать, навіть до Вишгорода їм складно добратись. Однак, очевидно, що і в цих населених пунктах, як і по всьому району, чимало проблем співіснування людей і тварин, і, навіть, співіснування людей і собачників. Адже населеними пунктами бігають цілі зграї бездомних собацюр, лякаючи не тільки дітей, а й дорослих перехожих.

А у Вишгороді навіть більша проблема – собачники. Вони часто вигулюють своїх пітбулів, доберманів та вівчарок не те, що без повідка, а, навіть, без намордника. Такому, спробуй, зроби зауваження. То не знаєш, хто швидше на тебе кинеться – собака чи його господар.

Отож, цей приклад Київради, очевидно, доречно запровадити, прийнявши відповідні рішення і по населених пунктах нашого району.

Зокрема, доречним буде, як і у Києві, вдосконалити чи запровадити, якщо її немає, систему контролю за виконанням правил утримання домашніх тварин, впровадження концепції «Культурний вигул тварин», підвищення відповідальності власників за вигул собак, зниження кількості безпритульних тварин гуманними методами і т.п.

Новина-flash

Лобове зіткнення "ЗІЛа" і "BMW" під смт Іванків – четверо загиблих

До оперативно-диспетчерської служби Іванківського району минулого вечора, в 18:35, поінформували, що на автодорозі Київ-Овруч біля села Феневичі сталося зіткнення автомобілей "ЗІЛ-130" і "BMW".

Новини за датою

< грудня 2017 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31