Вишгород: на Андрія – удосконалювали мову

Сьогодні у НВК "Вишгородська районна гімназія "Інтелект"-ЗОШ І ст." відбувся майстер-клас "Формування мовленнєвих компетенцій учнів у процесі вивчення української мови та літератури" вчителя української мови та літератури Кисляк Н.П.

Роботу майстер-класу відкрили директор НВК Шубко І.В.; Бичевська Л.В., методист відділу методики викладання української мови та літератури, зарубіжної літератури КВНЗ КОР "Академія неперервної освіти"; Філоненко Г.В., завідувач методичним кабінетом відділу освіти Вишгородської РДА; Куніцька С.А., методист відділу освіти Вишгородської РДА, Іванишин М.П., практичний психолог НВК. Учасниками майстер – класу стали вчителі української мови та літератури ЗНЗ Київщини та учні 11-А класу НВК.

Кисляк Н.П., заступник директора з навчально-виховної роботи НВК, учитель української мови та літератури презентувала власний досвід роботи з теми "Методи, прийоми, форми роботи, що сприяють формуванню мовленнєвих компетенцій учнів". Вона провела практичне заняття з теми "Культура усного мовлення. Публічний виступ (підготовлений та непідготовлений) на морально-етичну тему". Свою точку зору з тієї чи іншої теми відстоювали майбутні випускники гімназії, одинадцятикласники Катерина Левківська, Євген Махновець, Микита Веремєєнко, Олександра Булгакова, Дмитро Кузнєцов, Ася Старцева, Наталія Василенко.

А потім відбувся обмін думками щодо методів, прийомів та форм роботи, що сприяють формуванню мовленнєвих компетенцій учнів, та привітання від учнів гімназії зі святом Андрія, під час яких лунали побажання здоров’я, миру та наснаги.

Новина-flash

Вишгородщина: пограбування в Нових Петрівцях (відео)

Зараз на виїзді з Нових Петрівець, в районі повороту на Вишгород, перевіряються транспортні засоби.

Новини за датою

< грудня 2017 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31