Вітаємо громаду з Днем місцевого самоврядування!

Вишгородський районний територіальний центр соціального обслуговування щиро вітає голову Вишгородської районної ради Ростислава Кириченка, Вишгородського міського голову Олексія Момота, селищного та сільських голів, членів виконавчих комітетів, районний та міський депутатський корпус з нагоди Дня місцевого самоврядування.

У демократичному суспільстві саме органи місцевого самоврядування є важливим інститутом реального народовладдя та засобом реалізації інтересів територіальної громади, сприяючи розв’язанню життєво важливих проблем не тільки місцевого, а й державного значення, налагоджуючи зв’язки між громадянами та їх об’єднаннями, даючи можливість реальної участі громадян в управлінських процесах.

У нашій же роботі органи місцевого самоврядування та депутати усіх рівнів – це саме ті структури і ті люди, на котрих ми щодня спираємося у вирішенні проблем наших підопічних і від яких повсякчас отримуємо підтримку і допомогу.

Дякуючи вам за вашу небайдужість, щиро зичимо наполегливості, мужності і і мудрості у вашій нелегкій і відповідальній праці, міцного здоров’я, здійснення всіх ваших життєвих планів і сподівань.

Це свято не можна розцінювати інакше, як свято усієї громади. Тож нехай воно об'єднає нас усіх у спільному прагненні зробити наше місто, наші села і всю Україну квітаючими і багатими, щоб у мирі і благополуччі жили в них щасливі люди!

Наталія РУДЬКО, директор Вишгородського районного територіального центру соціального осблуговування

Новина-flash

У Вишгороді ліквідовували пожежу на вулиці Ватутіна

До оперативно-диспетчерської служби Вишгородського району поінформували про загоряння сміття на вулиці Ватутіна.

Новини за датою

< грудня 2017 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31