Вишгородщина: об’єднатись – не об’єднатись? Голови населених пунктів обирають "напрямок руху" для своїх громад

Щоб обговорити питання об’єднання у Димерську селищну територіальну громаду з центром в смт Димер, керівники місцевих громад зібрались у Будинку культури села Катюжанка.

До розмови долучились - в.о. директора департаменту містобудування та архітектури Київської ОДА Дмитро Ликов, голови Вишгородських РДА та райради Вячеслав Савенок та Ростислав Кириченко, депутати районної та міської ради. А також - керівники усіх сільських рад, які, згідно розпорядження Кабміну від 18.11.2015 № 1206-р (у редакції розпорядження від 19.04.2017 № 266-р) «Про затвердження Перспективного плану формування територій громад Київської області», мають увійти до складу Димерської селищної об’єднаної територіальної громади: це Абрамівська, Богданівська, Вахівська, Глібівська, Демидівська, Катюжанська, Козаровицька, Литвинівська, Любимівська, Ровівська, Руднє-Димерська, Сухолуцька, Толокунська, Ясногородська сільські та Димерська селищна рада.

Представники органів місцевого самоврядування висловили свою думку щодо процесу добровільного об’єднання тергромад та підготовки ініціювання об’єднання Димерським селищним головою.

І хоч у ході зустрічі було враховано зауваження та застереження представників місцевих громад, однак заплановано провести ще одну зустріч наступного тижня, щоб все узгодити остаточно, а тоді вже розпочинати процес об’єднання та ініціювати добровільне об’єднання у територіальну громаду.

Попередні ініціативи об’єднання не були підтримані більшістю представників місцевих органів самоврядування, відтак відділ формування територіальних громад департаменту містобудування та архітектури КОДА сподівається, що процесу об’єднання вдасться дати старт за його підтримки.

Новина-flash

У Дніпрі знайшли "плаваючу" жінку

Рятувальники у Києві виявили у водах Дніпра тіло жінки.

Новини за датою

< листопада 2017 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 26
27 28 29 30