Свято небайдужих людей

Міський центр творчості «Джерело» першого листопада приймав особливих гостей – працівників соціальної сфери, які зібрались тут з нагоди свого професійного свята.

До урочистих зборів з нагоди Дня працівників соціальної сфери долучились заступник голови Вишгородської РДА Марина Мельник та заступник Вишгородського міського голови Трохим Іванов, голови районної та міської ради ветеранів Таміла Орел та Петро Жуланов.

Марина Мельник та Трохим Іванов від імені райдержадміністрації, районної та міської ради вручили кращим працівникам соцсфери Почесні грамоти та квіти, подякували їм за їх нелегку сподвижницьку працю.

Таміла Орел, взявши слово перед шанованою аудиторією, завірила, що ветеранська організація завжди налаштована на співпрацю з терцентром, і вручила Подяку його директору Наталії Рудько. Петро Жуланов також розділив думку Таміли Петрівни, що терцентру та організаціям ветеранів варто тісно співпрацювати, адже «аудиторія» фактично одна і та ж, і ветерани також потребують соціальної допомоги.

Надзвичайно схвилювали присутніх слова члена міської ветеранської організації, учасниці хору «Ветеран» Меланії Білько: «Ви робите дуже потрібну роботу, шановні працівники територіального центру. Підтримуєте одиноких людей, доглядаєте за хворими і немічними, на вас, по суті, у багатьох випадках тримається їхнє життя».

У терцентру давні дружні стосунки з хором «Ветеран» і сьогодні цей самодіяльний колектив також прийшов привітати працівників територіального центру, які обслуговують літніх одиноких людей по всьому району.

А ось фольклорний колектив «Золотий вік» і сам сьогодні приймав привітання, адже члени колективу – працівники та підопічні територіального центру. Їх виступ, сповнений експресії, народного гумору і щемливого смутку, став справжнім подарунком глядачам. А пісня «Ми – українці», що вже, по суті, стала візиткою карткою колективу, затягнула у пісенний вир усіх учасників урочистого дійства, вони щиро підтримували пісню оплесками. «Надзвичайно приємно виступати перед такою аудиторією, котра відгукується на кожну пісню, - говорить художній керівник колективу Тамара Шевченко. – Вдвічі приємніше, що сьогодні ми вітали зі святом своїх колег».

Під час виступів творчих колективів деякі глядачі - чиїсь маленькі онучата – навіть підтанцьовували, додаючи позитиву у цей затишний зал, що зібрав не тільки споріднених професією людей, а однодумців, котрі щодня підтверджують народну мудрість, що світ не без добрих людей. У числі працівників з багаторічним стажем Ольга Анатоліївна Михайленко -соцпрацівник по с. Сувид, Ніна Анатоліївна Патрушева та Людмила Іванівна Давиденко - по смт. Димер, Любов Василівна Хасанова - по с. Федорівка, Олена Миколаївна Чикаловець – по с. Вахівка, Ніна Миколаївна Терещенко - по с. Нижча Дубечня, Ольга Володимирівна Бовтуненко - по с. Демидів та багато інших.

Ділячись враженнями від свята, Наталія Рудько зауважує: «День працівників соціальної сфери – це свято небайдужих людей, чия щоденна праця сповнена гуманізму, милосердя, тепла. Усі вони - небайдужі до чужих проблем, завжди відкриті для спілкування з тими, хто потребує допомоги. Сьогодні ми змогли організувати для наших працівників справжнє свято. Це вдалося, дякуючи небайдужості наших партнерів, керівництву району та міста, депутатському корпусу, волонтерам, громадським та благодійним організаціям, які постійно підтримують реалізацію соціально значимих для підопічних терцентру проектів».

Окремо Наталія Петрівна подякувала Центру творчості, що надав зал для проведення заходу, депутату міської ради Анатолію Шоці за сприяння в організації заходу, фольклорному колективу «Золотий вік» та хору «Ветеран», які подарували учасникам святкового дійства чудовий настрій. А також компанії «Альянс краси» та її генеральному директору Вадиму Геращенку, які привітали соцпрацівників подарунковими наборами своєї продукції.

«Користуючись нагодою, – говорить Наталія Рудько, – щиро вітаю з професійним святом працівників територіального центру, наших колег з інших установ соціальної сфери, наших волонтерів. Бажаю всім миру, добра і благополуччя, міцного здоров’я, віри у свої сили і підтримки партнерів».

Новина-flash

Благодійний захід під патронатом голови Вишгородської райради

Місце проведення: Вишгородський районний центр художньої творчості, дітей та юнацтва «ДИВОСВІТ», 17-18 лютого з 12.00 до 18.00.

Новини за датою

< листопада 2017 >
П В С Ч П С Н
    1 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30