Сто спортсменів взяли участь в осінньому чемпіонаті Київської області з легкої атлетики серед спортсменів-інвалідів

У місті Бровари відбувся осінній чемпіонат Київської області з легкої атлетики серед дорослих спортсменів-інвалідів різних нозологій: з ураженням опорно-рухового апарату (УОРА), вадами слуху, зору та розумового і фізичного розвитку (ВРФР).

На відкритті змагань були присутні і виступили з напутнім словом начальник Київського регіонального центру «Інваспорт» Марія Віниченко, директор ДЮСШІ пан Олександр Каурайнен, а також видатні спортсмени і тренери Київщини.

Програма змагань складалася з наступних видів: забіги на 60 м, 200 м, 400 м, 800 м, стрибки у довжину з місця для окремих нозологій інвалідів і з розбігу, штовхання ядра і метання булави. До речі, за ініціативою фахівця регіонального центру «Інваспорт» Ю.Б. Піскова вперше до програми змагань було включено в якості показової дисципліни метання булави для спортсменів з УОРА.

Важко виділити когось з спортсменів окремо, бо кожен заслуговує на увагу, а перелік переможців та призерів займе кілька сторінок. Але все ж відмітимо тренерів-викладачів, які незважаючи ні на що, постійно готують юних спортсменів до стартів, а саме це Віталій Головачов (слух, Біла Церква), Гирича В.В. (ВРФР, м. Тараща), Володимир Чистяков (ВРФР, Біла Церква), Юрій Пісков і Катерина Орда (УОРА, зір, Обухів), Володимир Михайловський (Переяслав-Хмельницький), Василь Мищенко (Баришівка).

Зважаючи на високий клас тренерів та їхнє прагнення виховувати чемпіонів не дивно, що їхні спортсмени завоювали більшу частину нагород на цих змагання. А вихованець заслуженого тренера України Багача Іван Кравченко у штовханні ядра показав результат кандидата в майстри спорту.