У освітян – професійне свято

Вишгородський РБК «Енергетик» вчора приймав представників освітянських колективів району – тут пройшли урочистості, приурочені Дню працівників освіти.

Привітати освітян зі святом прийшли керівники району - голова райдержадміністрації Вячеслав Савенок та голова райради Ростислав Кириченко. Вони бажали педагогам успіхів у їхній благородній діяльності, а також запевнили, що влада району і надалі робитиме все можливе для того, щоб вони, інвестуючи свій час і сили в найцінніше – у дітей, отримували за свою непросту працю достойну винагороду.

На заході кращим працівникам освіти району вручили подяки Міносвіти і цінні подарунки від райдержадміністрації і райради.

Учасники творчих колективів районного будинку культури, виступивши перед учасниками заходу, привітали їх чудовими концертними номерами.

"Колектив територіального центру також приєднується до вітань освітянам району, - говорить директор Вишгородського районного територіального центру соціального обслуговування Наталія Рудько. – Адже вчителі та працівники школи це саме ті люди, з якими ми спільно реалізуємо чимало соціальних проектів. Творчих успіхів і здоров’я всім вам, ПЕДАГОГИ!".

Новина-flash

У Вишгородській бібліотеці відбулася перезетація книги про Межигір’я

Вишгородський історико-культурний заповідник спільно з видавництвом Олега Філюка й районною бібліотекою презентували наукову монографію Олексія Кузьмука «Межигірська старовина: нариси з історії Києво-Межигірського в ім’я Преображення Господнього чоловічого монастиря в XVI-XVIII століттях».

Новини за датою

< вересня 2017 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 30