Рекомендації – як підняти собі настрій

Гарний настрій – ключ до успіху!

Якщо раптом вам здається, що у вашому житті настала чорна смуга і на вашому життєвому небі раптом здалися чорні хмаринки, які ви не знаєте, як розвіяти... Або у вас щось трапилося, або просто все валиться з рук – адже так багато може бути причин для поганого настрою, що просто не перелічити, і кожна з них загрожує серйозними проблемами для здоров'я аж до впадіння в депресію і нервового розладу. Що ж робити в такому випадку?

Як підняти собі настрій? Підняття настрою за допомогою позитивних емоцій.

Для управління стресом ви можете спробувати пригадати щось з минулого. Зрозуміло, не щось негативне, а щось дуже хороше, що викличе у вас посмішку. Для цього ви можете взяти, приміром, ваш домашній фотоальбом і почати воскрешати в пам'яті найприємніші події вашого життя. З цим може допомогти впоратися колекція якихось подарунків - листівок, статуеток, якихось милих невеликих речей, які вам коли-небудь дарували близькі люди. Можна переглянути старі відеозаписи, перечитати збережені листи змайструвати скрапбукінг альбом сімейних фотографій. Все це напевно викличе у вас сентиментальні сльози, але в один і той же час це чудовий спосіб розрядитися і набратися енергії у минулого, яка дозволить вам тепер з оптимізмом дивитися в майбутнє, адже далі буде тільки краще.

Папір – для негативних емоцій

Інший хороший спосіб як підняти собі настрій, це віддати всі негативні емоції папері. Спробуйте намалювати причину вашого поганого настрою , тільки не варто намагатися заздалегідь обміркувати, як вона буде виглядати і в який колір ви її розфарбуєте, просто візьміть у руки олівці або пензлик, і малюйте: нехай воно вийде таким, яким вийде. Адже в цій справі найголовніше: вилити на папір весь свій негатив, а далі слід зім'яти малюнок і спалити його в якому-небудь досить безпечному для цієї справи місці. Поки ви будете дивитися, як він горить, вам справді ставатиме легше.

Як підняти собі настрій? Адреналін!

У вас поганий настрій? Швидше біжіть стрибати з парашутом, кататися на американських гірках, займатися підводним плаванням або освоювати кінний спорт.

Адже вчені давно виявили, що сильний викид адреналіну дозволяє впоратися з будь-яким негативом, пригнічуючи смуток і апатію сильними емоціями. Займайтеся екстремальним спортом, і поганий настрій ніколи вас не здолає.

Як підняти собі настрій? Танці!

Займіться танцями! Давно помічено, що танці - відмінний спосіб розігнати тугу і збільшити енергію тіла. Танець - це свобода самореалізації під приємну музику з різними рухами залежно від обраного напрямку. І ви будете через тіло лікувати свою душу.

Як підняти собі настрій? Свято!

Влаштуйте для себе свято, просто так, без будь-якої на те причини. Адже свято - це один з найприємніших способів позбавитися від поганого настрою і вилікуватися від будь-якої депресії. Ви можете зібрати гостей, накупити солодощів, включити гучну музику, влаштувати якісь розіграші або просто подуріти. Але не забудьте головна умова такого заходу: ви просто зобов'язані отримати від нього максимум задоволення, інакше навіщо тоді було його влаштовувати, як не для того, щоб розважити себе?

Як підняти собі настрій? Почуття!

Якщо ви сімейна людина, то любовні ігри допоможуть впоратися з негативними емоціями, адже ніхто так не піднімає настрій, як кохана людина. Сімейний секс має свої переваги, подружжя люблять один одного можуть відчувати настрій партнера навіть на відстані і за роки шлюбу підібрати ключик один до одного.

Як підняти собі настрій? Рекомендовано трохт змінити своє оточення і обстановку навколо себе. Зміна місць, яка увірветься в ваші сірі будні, наповнить ваше життя яскравими фарбами, а нові друзі і знайомі, та й взагалі нові люди допоможуть вам розкритися з якоюсь іншої сторони. Відправляйтеся в інші країни, подивіться незнайомі місця, просто їдьте куди-небудь - адже більшість нових відкриттів відбувалися саме тому, що людям ставало нудно на їх власному клаптику землі, їх манили пригоди і невідомі землі. Стати теж першовідкривачем: відкрийте своє життя по-новому!

Новина-flash

Під Києвом масштабно відзначать День Хрещення Русі

Наймасштабніше і видовищне святкування Дня Хрещення Русі традиційно проходить під Києвом - в Древньому Києві в «Парку Київська Русь».

Новини за датою

< січня 2018 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31