Акцію "Посади своє дерево" провели у Вишгородській ЦРЛ (фото)

Збереження навколишнього середовища – це на сьогодні одна з найбільш актуальних тем.

Повідомляє веб-портал "Вишгород-Лайф.Інфо".

Особливо гостро проблема довкілля стоїть у великих містах, де великі потужності промислових підприємств та величезні об’єми побутових відходів завдають довкіллю непоправної школи.

У Вишгородському районі проблема не стоїть так катастрофічно, однак треба сьогодні думати про майбутні покоління, про те, щоб наші діти і онуки дихали свіжим і чистим повітрям, мали змогу купатися в чистих ріках, відпочивати у зелених і квітучих парках та скверах.

Саме задля цього районна рада кожного року долучається до проведення районного місячника благоустрою та озеленення. Нинішнього року у рамках місячника ініціювали по всьому району ряд заходів, під час яких прибираються і очищаються наші населені пункти, висаджуються зелені насадження.

Один з таких заходів провели сьогодні – акцію «Посади своє дерево».

Для реалізації акції вибрали комунальний заклад, Вишгородську центральну районну лікарню, яким користується громада всього району. Сьогодні  тут висадили дерева, кущі, квіти. Територія стане набагато привабливішою, перетвориться у чудовий парк для пацієнтів лікарні. А ще подібна акція слугуватиме й для об’єднання Вишгородської громади, адже сьогодні тут зібралися люди різного віку, різних професій, щоб зробити загальну добру справу. В акції взяли участь працівники лікарні, апарат райради, депутати, учасники АТО (разом з сім’ями), працівники Вищедубечанського лісгоспзагу, небайдужа громадськість.

Якщо подібні акції відбудуться у кожному населеному пункті, якщо кожен третій, п’ятий чи хоча б десятий мешканець району посадить дерево на своїй вулиці, на території громадського закладу чи на своєму подвір’ї, то наша прекрасна квітуча Вишгородщина стане ще красивішою, ще зеленішою, переконаний голова райради Ростислав Кириченко.