На Київщині "працювали" підпільні цехи з виготовлення цигарок

Стало відомо, що під час санкціонованих обшуків в Броварському та Кагарлицькому районах Київщини, було виявлено цехи з виготовлення цигарок.

Про це повідомляє веб-портал "Вишгород-Лайф.Інфо" з посиланням на "zt.20minut.ua".

Головне управління державної фіскальної служби у Житомирській області провело брифінг, на якому працівники служби розповіли про те, що слідчим управлінням фінансових розслідувань ГУ ДФС у Житомирській області здійснюється досудове розслідування кримінального провадження, зареєстрованого в ЄРДР, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених статтею 204 КК України, за фактами незаконного обігу незаконно виготовлених підакцизних товарів. Під час розслідування з даного провадження встановлено, що на території Київської області, згідно з оперативними даними, діють два підпільні цехи з незаконного виготовлення цигарок. У першому цеху проходило пакування контрафакту, в другому – займалися безпосередньо виготовленням фальсифікату.

На підставі ухвали слідчого судді житомирськими оперативниками здійснено обшук приміщення в одному із сіл Броварського району Київської області, за результатами проведення якого виявлено та вилучено: більше 100 тис. пачок цигарок під марками відомих брендів, обладнання для пакування,промислове обладнання, всього на суму більше 6 млн грн.

Пізніше на підставі ухвали слідчого судді в Кагарлицькому районі Київської області проводився обшук приміщення, за результатами якого виявлено та вилучено обладнання для подрібнення тютюну, виготовлення цигарок без фільтру, лінію для пакування цигарок, сировину із запахом, схожим на тютюн, в кількості майже 3 т, 400 бобін цигаркового паперу, 6000 цигарок без фільтру. Загальна сума вилученого – більше 10 млн грн.

Як повідомили у ГУ ДФС у Житомирській області, під час вирішення слідчим питання щодо демонтажу лінії з виробництва тютюнових виробів та передачі його на відповідальне зберігання, у місці проведення обшуку з’явився невідомий громадянин, який назвався адвокатом, що представляє інтереси "виробника" цигарок.

На законну вимогу слідчого надати документи, підтверджуючі повноваження захисника (свідоцтво про право займатися адвокатською діяльністю, ордер та договір, укладений між адвокатом та клієнтом), та забезпечити зв’язок з особами, що уповноважили його представляти інтереси, вищезазначений громадянин відмовився це зробити, після чого йому було запропоновано залишити місце проведення обшуку.

Новини за датою

< березня 2019 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31