Операція "Розшук" на Київщині: поліція виявила гурт іноземців з наркотиками, який перевіряють на причетність до крадіжок

Оперативники Ірпінського відділу поліції у місті Буча по вулиці Києво-Мироцькій помітили два автомобілі з іноземною реєстрацією. В одному з них знаходились троє осіб, які не могли пояснити поліцейським чому вони тут знаходяться серед ночі.

Про це повідомляє веб-портал "Вишгород-Лайф.Інфо" за інформацією ГУ НП України у Київській області.

При перевірці документів цих осіб встановлено, всі вони громадяни іншої держави, мають посвідку на проживання в Україні. Молодшому з них 27 років, старшим чоловікам – 41 та 43 роки.

Під час огляду автомобілів «Honda Civic» та «Skoda Fabia», на яких приїхали «нічні гості», працівники поліції виявили та вилучили велику кількість різноманітних пристроїв для відкриття та зламу замків: відмички, ключі, викрутки, серцевини різних модифікацій, також вилучені іноземні реєстраційні номери на автомобілі.

Під час поверхневого огляду у старшого з групи поліцейські виявили сумку, в якій знаходились пакети з канабісом та різні ювелірні вироби: сережки, обручки, перстні, підвіски, різні жіночі прикраси, каміння. Походження цих речей чоловік пояснити не зміг.

Вилучене наркозілля – відправили до експертів.

За фактом незаконного зберігання наркотичного засобу відкрито кримінальне провадження за ч. 1 статті 309 Кримінального кодексу України.

Відомо, що молодший чоловік вже притягується до кримінальної відповідальності за крадіжки у місті Хмельницький, а 41-річний його товариш скоїв аналогічний злочин у столиці.

Зараз поліцейські перевіряють затриманих на причетність до скоєння злочинів на території Києва та столичної області. А також, встановлюють походження ювелірних прикрас та їхніх власників.