Різдво 2019 у Святій Софії з Томосом

Сьогодні Україна вступає в нову епоху історичного незалежного існування.

Про це повідомляє веб-портал "Вишгород-Лайф.Інфо".

Хай же буде ця епоха благословенною і Господь утвердить нас у вірі та любові. Радіймо великою радістю, адже цього дня очікували цілі покоління наших предків, але ми, а не вони своїми очима побачили славу Господню над нашою державою та нашим народом.

Активну участь у подіях взяли участь і наші капелани – протоієрей Тарас Кобевка (став учасником подій у Царгороді) та протоієрей Василь Хомин (взяв участь у Різдвяному богослужіння в Святій Софії).

Згадуючи події, Архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій, поінформував: «Після, вечірнього прийняття, з рук Вселенського Патріарха Варфоломія отримав, як і всі ієрархи, які прибули з України, учасники урочистостей у Царгороді – панагію.

Панагія символічна – виготовлена з нагоди Всеправославного Собору (2016 р.) на Криті. Про це свідчить напис на звороті.

І ось яка думка виникла. Мабуть число подарункових панагій відповідало числу запланованих учасників Собору. Але, як відомо, не всі приїхали. Відповідно, частина приготовлених панагій залишилася.

Наша Церква одразу після Собору приєдналася до його рішень і офіційно прийняла їх. І от тепер навіть у такій дрібній деталі виявилася Божа справедливість, бо «багато покликаних, але мало обраних».

Замість тих, хто зганьбив своє покликання, відкинувши соборне єднання, радістю братньої єдності насолоджуються інші».

Новини за датою

< січня 2019 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31