Астрологи попереджають: в 2019 році матимемо 5 небезпечних дат

Наближається новий рік. І багато хто переймається питаннями: а що ж він нам принесе? Як бути здоровим та успішним, уникнути невдач?

Астрологи вважають, що найнебезпечніші дні, які здатні вплинути на наше життя, це сонячні та місячні затемнення. За їх прогнозами - таких найнебезпечніших дат у 2019 році – п’ять.

У час сонячних та місячних затемнень в житті людини можливі кардинальні зміни.

Особливу обачність слід проявляти людям легкозбудливим, чутливим та тим, хто має хронічні захворювання. Як правило, у такі дні збільшується чисельність суїцидів та аварій. Люди без особливих підстав відчувають занепокоєння, нервове збудження та напруження, страждають безсонням. У дні затемнень астрологи не радять їхати у далекі поїздки, брати участь у заходах з великою кількістю учасників, вкладати кудись, в тому числі і покупки, великі суми коштів.

Діти, до речі, набагато гостріше дорослих переживають місячне затемнення. Вони можуть стати більш примхливими та плаксивими, відмовитися від їжі. Їх стає проблемним заспокоїти та укласти спати. Важливо в такі моменти не залишати дітей з незнайомими людьми, їх повинна оточуватилише рідня.

Астрологи наголошують, що послідовність затемнень також має значення. Якщо місячне затемнення йде слідом за сонячним, то потрібно якесь переосмислення цінностей і внутрішня реорганізація. У протилежному випадку - всі проблеми проявляються максимально відкрито і це може стати причиною серйозних конфліктів.

У 2019 очікується п'ять явищ, котру будуть кризовими періодами для більшості людей: 6 та 21 січня, 2 та 17 липня, а також - 26 грудня.

6 січня 2019

Сонячне затемнення в цей день - часте явище. Будь-яка дія, здійснена цього дня, проявить себе через два тижні, коли за цим сонячним затемненням слідом настане місячне.

Всі справи під цю дату треба завершити, нічого не можна залишати на потім, інакше можуть бути серйозні наслідки.

21 січня 2019

Очікується в цей день - повне місячне затемнення. Затемнення проходитиме під знаком Лева, у багатьох виникне бажання порвати, причому різко, з усім минулим. У цей період збільшиться кількість розлучень, будуть зміни місця роботи, переїзди на нове місце проживання.

Однак, важливо не робити ніяких дій зопалу, а спокійно все обдумати.

2 липня 2019

У цей день матимемо повне сонячне затемнення. Астрологи попереджають, що найближчі три дні до 2 липня в житті людей будуть встануться події, яких вони не планували.

Вірогідні різноманітні загострення, погіршення справ в бізнесі. У цей момент не варто ініціювати ніяких глобальних проектів.

В цей час варто відмовитися від шкідливих звичок і спробувати змінити звичний уклад життя.

17 липня 2019

Місячне затемнення у цей день - досить часте явище. Досягне апогею будь-який конфлікт, а проект, незавершений на початку липня, упреться в глухий кут.

Люди можуть бути агресивними, загострюватиметься почуття справедливості, з'являтися образи.

Астрологи радять стримувати свої емоції, ретельно аналізувати ситуацію та уникати конфліктів.

26 грудня 2019

Очікується кільцеве сонячне затемнення. Цей період - як нагадування людям про власну нерішучість. Всі незавершені справи в сфері бізнесу, кар'єри чи особистих відносин безповоротно зникнуть з порядку денного.

Варто звернути свій погляд не на минуле, а на майбутнє, де станеться ще багато світлих подій. Відмінною рисою цього затемнення є окантовка Місяця сонячним сяйвом, так як видимий діаметр зірки буде перевищувати діаметр супутника.

Астрологи також попереджають про ще одне важливе явище, котре традиційно вважають несприятливим для людини, - це ретроградні курси планет. У 2019 зворотний рух тричі зробить Меркурій: з 5 березня по 28 березня, з 8 липня по 1 серпня, з 31 жовтня по 20 листопада.

У ці дати слід уникати укладання будь-яких угод, відкриття бізнес-проектів, зміни роботи, покупок квитків та засобів пересування. У справах слід взяти паузу та відпочити.

Новини за датою

< грудня 2018 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 26 27 28 29 30
31