Здоровий глузд переміг і конкурс на талісман Києва таки скасували

Журі конкурсу, на якому мали визначити талісман Києва, попросило його скасувати, позаяк жодна робота не варта перемоги.

Городяни з подивуванням розглядали представлені на конкурс композиції, бо всі вони, м’яко кажучи, були якщо не абсурдні, то дивні чи незрозумілі, викликали насмішку, хоча деяку кількість голосів ці «витвори» й набрали.

До честі журі, воно тверезо оцінило представлені на конкурс роботи і всім їм відмовило. Юлія Бевзенко, член журі конкурсу, авторка проекту «Шукай», так прокоментувала ситуацію у Facebook: «Журі не вважає жодну із представлених робіт гідною перемоги... І дійшло висновку - рекомендувати КМДА не чекати до 19 грудня, офіційної дати завершення конкурсу, а скасувати як такий, що не може визначити переможця».

Антон Тараненко, керівник управління туризму та промоцій КМДА, додав, що претендентів на перемогу не бачать і в міській владі. Офіційної реакції міської влади з цього питання очікують в понеділок.

На думку коллеги Ю. Бевзенко, засновниці Port creative hub Катерини Тейлор, те, що потрапило зараз в шорт-лист, має вигляд, м'яко кажучи, непереконливий. А відверто - просто жах. У соцмережі вона пояснила, чому до фіналу дійшли «не гідні перемоги» роботи: з-поміж сотні поданих варіантів були відібрані ті, що проходили за характеристиками суто технічно – мали розроблену ідею, вчасно додані документи. Однак, як бачимо, головного – душі – вони не мали і добре, що це зрозуміли на цьому етапі і не виставили Київ на посміховисько.

До речі, переможця мали обрати 19 грудня і заплатити йому 150 тисяч грн винагороди.

Новини за датою

< грудня 2018 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31