Фільтрована вода руйнує людський організм?

Принаймні, таку думку висловлюють фахівці, зауважуючи, що вживання відфільтрованої води небезпечне для людини.

Про це повідомляє веб-портал "Вишгород-Лайф.Інфо".

Небезпека в тому, що відфільтрована вода провокує в організмі порушення водно-сольового обміну.

На думку екс-заступника глави Державної санітарно-епідеміологічної служби України Святослава Протаса, проганяючи воду через системи осмосу, ми забираємо абсолютно з неї всі мікроелементи, вона стає неприродною, штучною.

Навіть те, що на пунктах розливу в очищену питну воду додають мінерали і мікроелементи, не рятує ситуацію, оскільки вони штучні й організмом людини не засвоюються.

«Споживаючи таку воду, ми спричинюємо появу карієсу, випадання зубів, ламкість кісток, фактично - руйнуємо організм, оскільки порушуємо водно-сольовий обмін» - уточнив фахівець. На його думку, найкращою для щоденного використання є вода з артезіанських свердловин, вона - найбільш фізіологічно повноцінна для людини. Але й тут є свої нюанси - обладнання бюветів потребує регулярного догляду та чищення. А цих правил не завжди дотримуються. Скажімо, цьогоріч у жовтні після перевірки у Києві 36 бюветів визнали небезпечними, оскільки там був значно перевищений вміст шкідливих для людини речовин. Отож, як завжди, правда – десь посередині.

Новини за датою

< грудня 2018 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31