Топ-5 продуктів, що з організму виводять нікотин

Токсичні речовини, що потрапляють в організм курця, виводяться з нього місяцями.

Однак цей процес можна прискорити, збагативши свій раціон харчування продуктами, що прискорюють виведення нікотину і смол з організму.

Апельсини і лимони

Організму досить суттєво можуть допомогти цитрусові: лимони, апельсини, грейпфрути і мандарини, багаті на вітамін С.

Прискорюючи обмін речовин, вітамін С покращує кровообіг, допомагає очистити легені.

Чиста вода

Один з негативних наслідків нікотину – зневоднення організму. Отож тим, хто палить, потрібно уважно стежити за тим, щоб забезпечуючи організм необхідною кількістю води.

Однак тут не допоможуть газовані напої, соки, чай чи кава. Організму потрібна чиста вода у обсязі 2 літрів води на добу (при вазі 70 кг).

Шпинат

Якщо ви палите, страви зі шпинату повинні не вибувати з вашого раціону. Паління спричинює руйнуваня в організмі фолієвої кислоти, що необхідна для нормальної діяльності нервової і м’язової системи. Шпинат же містить велику кількість фолієвої кислоти і допомагає відновити її запаси в організмі.

Ківі

Ківі містить велику кількість вітамінів А, С і Е, що необхідні для нормальної життєдіяльності організму. Органічні кислоти, що входять до його складу, прискорюють метаболізм і допомагають швидше вивести з організму нікотин і смоли.

У ківі міститься багато магнію і це покращує людині дихання, допомагаючи позбутися кашлю, який мучить багатьох курців.

Морква

Ще один безперечний рослинний продукт, який обов’язково має бути присутнім в раціоні курця. У ній багато вітамінів А, В, С і К. Вони сприяють виведенню токсинів з організму, допомагають знизити стрес.

Найкращим же фрутом для курців є мандарин. Він містить велику кількість бета-криптоксантину, що здатний блокувати ріст ракових клітин і захищати організм від онкологічних захворювань.

Вчені з Великобританії також провели ряд досліджень складу та властивостей звичного всім буряка і зробили висновок, що регулярне вживання цього овоча значно поліпшує здоров’я не лише організму курців, а будь-якого організму.