Працівників культури вітали зі святом у Вишгородському будинку культури

У Вишгородському РБК «Енергетик» з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва відбувся урочистий захід.

Працівників культури та майстрів народного мистецтва Вишгородщини привітали з професійним святом прийшли Вячеслав Савенок - керівник Вишгородської РДА, Марина Ганіцька - заступник голови Вишгородської райради, Юлія Іванова - керівник відділу культури, національностей та релігії Вишгородської РДА, а також численні шанувальники їх майстерності.

В. Савенок, вітаючи винуватців свята, подякував їм за те, що присвячують своє життя збереженню, популяризації та розвитку національної культури, за їх професіоналізм, ініціативність, натхнення та гідне представлення Вишгородщини на всеукраїнському та світовому рівнях.

В.Савенок та М. Ганіцька вручили грамоти РДА та райради ряду працівників закладів культури Вишгородцького краю.

Ю. Іванова вручила Почесну грамоту управління культури, національностей та релігій Київської ОДА директору Димерської дитячої музшколи Світлані Заводовській, а також відзначила плеяду кращих працівників грамотами і подяками.

Святковий концерт зібрав в одному залі таланти усього Вишгородського краю – професійні митці, самодіяльні колективи, танцюристи і співаки, учні і викладачі музичних шкіл у віковому діапазоні – від малечі до «гарно за 75». А це значить, що Вишгородський край має прекрасних талановитих людей, котрі щиро люблять мистецтво і вміють його представити вдячним глядачам.

Коментуючи подію у Фейсбук, Юлія Іванова зауважила, що свято подарувало і години неймовірного настрою, й шквал емоцій: «Більше двох годин дійства. Тридцять три виступи. Повна зала глядачів. Тепло в поглядах. Щирість посмішок. Це зігріває і підтверджує, що справа, якою ми займаємось, важлива і необхідна!

Це мотивує, надихає, наповнює душу світлом і теплом».

Глядачі ж висловлюючи свої враження, зауважували, що концерти у Будинку культури «Енергетик» - це завжди видовищне дійство, яке заряджає на довгий час енергією добра і позитиву.

Новини за датою

< листопада 2018 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30