Київщина: в Історичному музеї ВІКЗ відкрилася нова виставка

«Люди свободи. Гаранти Незалежності» – така виставка відкрилася 29 жовтня в Історичному музеї Вишгородського історико-культурного заповідника.

Про це повідомляє веб-портал "Вишгород-Лайф.Інфо" за інформацією у Фейсбук (Інна Косянчук).

Ця виставка організована за підтримки Українського інституту національної пам’яті, присвячена вона 100-річчю встановлення влади Директорії Української Народної Республіки, яка діяла в період з грудня 1918 по листопад 1921 років.

На відкриття виставки «Люди свободи. Гаранти незалежності» завітали, жителі Вишгорода, серед яких, зокрема, учні 7-б класу НВК гімназії «Інтелект». В. о. завідувача Історичним музеєм Василь Михальчук відкрив виставку.

Також семикласники відвідали виставку живопису «Вишгород. Зв’язок часів» київських художників Генрі Ягодкіна і Тетяни Ягодкіної – це полотна, написані під час пленеру у Вишгороді. Діти жваво спілкувалися з науковим співробітником ВІКЗ Вадимом Перегудою, який проводив екскурсію, з цікавістю оглядали картини.

А потім Василь Михальчук запропонував школярам невеличку краєзнавчу вікторину, у якій діти із задоволенням відповідали на запитання, на деякі – навіть хором. А потім довго спілкувалися з науковими співробітниками ВІКЗ, видно було, що їх зацікавила не тільки екскурсія, а й загалом заходи Вишгородського історико-культурного заповідника.

«Через художні полотна ми мали нагоду дізнатися більше про історію Вишгорода. А ще сподобалась вікторина, у якій семикласники взяли активну участь і отримали безліч призів», – зазначила у книзі відгуків класний керівник Юлія Бондар.

Виставки в Історичному музеї тривають.

Новини за датою

< жовтня 2018 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
30 31