Київщина: спортсмен з Вишгорода привіз до рідного міста дві "бронзи" з європейських турнірів

Протягом місяця Іллі Сергієнку вдалося виступити на двох міжнародних турнірах: перший – Чемпіонат Європи в Польші, другий – Міжнародний чемпіонат «Молоді леви» в місті Сентеш, Угорщина.

Про це повідомляє веб-портал "Вишгород-Лайф.Інфо".

Обидві поїздки закінчилися з однаковими результатами – бронза. Ілля хоче подякувати батькам, котрі допомагають реалізовувати плани у життя. Адже лише вони знають, яких зусиль коштують перемоги. Окрім зусиль моральних та фізичних, змагання ще і фінансово нелегкі: проїзд, проживання, участь – все за власний рахунок.

Якщо говорити про загальну кількість учасників, то на кожному з турнірів було присутньо більше 600-а чоловік.

Особлива увага – це турнір в Угорщині. Представники з України об’єдналися у єдину команду, незалежно від своєї федерації чи міста проживання. Під час мого півфінального поєдинку із румуном у залі було дійсно гаряче. З однієї сторони велика румунська команда, яка підтримує свого бійця, з сторонни Іллі величезна підтримка українців. У залі не було чутно рефері на татамі, так гучно викрикували «УК-РА-Ї-НА» та «РО-МА-НІ-Я». Підтримували міста з усієї нашої країни: Ірпінь, Житомир, Лохвиця, Полтава, Дніпро, Київ, Бровари, Миколаїв та інші…

Усі перемоги завдяки величезній підтримці коханій людині, яка завжди допоможе. І незалежно від результату чекає тебе з татамі, аби заспокоїти та налаштувати далі.

Дякує Ілля Сергієнко своєму тренеру – Миколі Олексійовичу Погорєлову. Він дійсно доніс, що таке «кіокушинкай карате» та закохав юнака у дане східне єдиноборство. Не лише спорт, а й мистецтво.

Попереду відпочинок, невеличкий «ремонт» та вперед до нових звершень.

Спортсмен всім хоче побажати знайти себе й робити щось корисне для себе та ближніх людей. Тільки так у нас все буде добре та ситуація буде змінюватися на краще.

Новини за датою

< липня 2018 >
П В С Ч П С Н
            1
3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31