Вишгорощина: на сесії міськради замість прийнятих рішень – бійка (відео)

Під час сесії Вишгородської міськради виникла сутичка між поліцією та Нацкопусу, вибито двері та скло.

Про це повідомляє веб-портал "Вишгород-Лайф.Інфо" за інформацією інформаційної агенції "Погляд Вишгород".

Сьогодні, 26 червня, чергова сесія Вишгородської міськради так і не розпочалася, як планувалося, о 10:00, оскільки виник через збій у системі неможливо було провести реєстрацію депутатів.

Повторно намагалися розпочати роботу вже о 12-й годин, але марно.

Оскільки планувався розглянути близько 70-ти питань, то вишгородчан зібралося і залі чимало. Серед найбільш актуальних - перевезення пасажирів по місту і до Києва. Також виділення земельних ділянок, у чому зацікавлені, як підкреслив голова Асоціації учасників бойових дій Вишгородщини Сергій Кирієнко, бійці АТО.

Представники Національного корпусу сподівалися привернути увагу депутатського корпусу до існування сміттєзвалища на вулиці Ватутіна, 69. Однак, правоохоронці їх до зали не пускали. Виникла потасовка.

За інформацією Тараса Кадука, начальника сектору превентивної діяльності Вишгородського ВП ГУ НП в Київській області, правоохоронці не пропустили представників Нацкорпусу до сесійної зали, оскільки вони принесли з собою мішки з невідомим вмістом, які хотіли пронести на засідання міськради. На вимогу показати, що вони несуть - відмовилися. Почалась колотнеча.

Поліція вивела правопорушників у коридор. Правоохоронці запевняють, що намагалися донести порушникам, що треба вирішувати все мирно, а не чинити безлад, нищити майно адмінбудівлі.

Через деякий час поліцейські вивели представників Нацкорпусу з адмінбудівлі, їх доправили до відділку поліції.

Новини за датою

< червня 2018 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 27 28 29 30