"Вибір робіть на користь добра"

Такі напутні слова промовляв до випускників Старопетрівської школи настоятель старопетрівського храму Казанської ікони Божої Матері отець Василь.

Уже за кілька днів випускники шкіл попрощаються зі своїми навчальними закладами і зроблять крок у самостійне життя. Одинадцятикласники Старопетрівської школи (Вишгородський район) вирішили долучити до порад батьків і вчителів і Господнє благословення, прийшли напередодні випускного до місцевого храму. Кожен – зі своїми намірами і думками: щоб сповідатись, долучитись до таїнства причастя, поставити подячну свічку, попросити у Бога допомоги на шляху, який тільки розпочинають…

Звертаючись до молодих людей, отець Василь говорив їм про те, що дуже важливо бути вдячним вчителям і батькам за отримані знання і опіку. І надзвичайно важливо – у нашому складному сьогоднішньому житті, сповненому спокус і зла, робити вибір на користь добра і благочестя.

«Тільки звертаючись до людей з любов’ю і пошаною, можете розраховувати, що і ви будете благословенні, що зроблене вами добро вернеться до вас сторицею, – сказав отець Василь. – Батьки і вчителі зробили все від них залежне, щоб відкрити вам шлях у самостійне життя. Яким буде той шлях, залежить тільки від вас. Безперечно, багато хто з вас стане поважними, шанованими людьми. А, можливо, сьогодні серед вас знаходиться і наш майбутній Президент. Волею Господньою і вашими стараннями – можливо все».

Прихожани храму також приєднувались до цих зворушливих слів, бажаючи одинадцятикласникам успіхів і щасливої долі, висловлюючи надію, що випускники винесли з храму частинку Божої благодаті, що допомагатиме їм у житті. Ця частинка – і в подарованих випускникам настоятелем храму іконках.

Новини за датою

< червня 2018 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23
25 26 27 28 29 30