Вишгородський терцентр реалізує мистецький соціальний проект

Вже кілька років працює при Вишгородському районному територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних пільг) Університет третього віку «Активне довголіття», організовуючи для підопічних змістовні і корисні заходи.

Художньо-мистецький факультет «Університету» – творча складова діяльності територіального центру. Адже у його межах організовуються цікаві заходи в центрі та культурно-освітніх закладах міста і району, при ньому працює фольклорний колектив «Золотий вік», а також організовуються цікаві мистецькі мандрівки до театрів та музеїв.

Одна з таких мандрівок відбулася днями до Національного академічного театру російської драми імені Лесі Українки. Вистава, яку переглянули – «Всюди один…» («Свічка на вітрі»), присвячена творчості і складній долі великого сина українського народу Тараса Григоровича Шевченка.

Ділячись враженнями після перегляду вистави, підопічні терцентру зауважують, що це хвилююче і надзвичайно сучасне дійство, побудоване на поетичних та прозових творах Шевченка, сторінках його щоденника та споминах сучасників про митця. Бо у будь-який час лишаються актуальними переживання і протиріччя Людини. Переглядаючи подібні постановки, можна знайти багато відповідей і на власні запитання, зрозуміти сум’яття, неспокій і пориви власної душі.

«Цей мистецький соціальний проект, коли на пільгових умовах отримуємо квитки до Київських театрів, – розповідає завідуюча відділення територіального центру Олена Альохіна, – став можливим після налагодження співпраці з творчими колективами. Наші клопотання щодо підтримки територіального центру не залишились без відповіді. І тепер маємо прекрасну можливість організовувати змістовне дозвілля наших підопічних. Дякуємо митцям за їх творчість і підтримку».

Новини за датою

< червня 2018 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30