"Давайте створимо газету для дітей" – пропонує жителька Вишгорода

Ідею щодо створення у Вишгороді газети, яка б і присвячувалась дітям, і творилась ними, ініціює вихователь з багаторічним стажем, мешканка Вишгорода Галина МОРОЗ. Давайте обговоримо цю ініціативу.

Є кілька суттєвих моментів, котрі працюють на цю ідею. Найперше, усім добре відомо, що у Вишгороді чимало талановитих і обдарованих дітей, зокрема і тих, хто має талант творити поезію, пробує себе у журналістиці і відвідує тематичні гуртки та студії. Однак, пробитись у «велику пресу», хоч би таку, якою є сьогодні місцеві газети «Слово» і «Вишгород», непросто. Дитячі публікації на сторінка цих газет – скоріше виняток, ніж правило. Отож, створення газети «для дітей» і «про дітей» послугувало б добрій справі підготовки юного покоління журналістів і загартування поетичних талантів.

По-друге, у міських дитсадках, шкільних громадах та бібліотеках чимало проходить цікавих заходів та акцій, про які також місцеві засоби масової інформації розповідають не часто. А прочитавши чи почувши про якусь добру справу чи корисну акцію своїх однолітків, й інші дітки чинили б так само, вчились співіснуванню у громаді.

Не менш важливою є і справа зайнятості у вільний від навчання час хоч якоїсь кількості дітей, котрі часто не мають цікавого заняття.

З іншого боку, на сторінках цієї газети батьки та вчителі могли б ділитись і досвідом, і проблемами підростаючого покоління.

Ну а решту позицій, сподіваємось, додадуть учасники обговорення, якщо їм буде це цікаво.

Звичайно, створення газети не проста справа – реєстрація, засновники, спонсори, автори, передплата, розповсюдження. І тут відразу чимало опонентів «розкажуть» про усі складнощі процесу. Уже навіть чуємо і про інше – мовляв, при сьогоднішньому розвитку Інтернетресурсів, чи доцільно витрачатись на «папір»?

Це зрозуміло. Однак, як кажуть, дорогу здолає той, хто йде. Так і в цьому випадку – якщо громада визнає ідею доцільною і підтримає її, то створення такої газети перетвориться у цікаву справу, для реалізації якої знайдуться можливості.

Отож, чи доцільно організовувати у Вишгороді газету для дітей?

Новини за датою

< травня 2018 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
29 30 31