Вишгородщина: відбулася акція проти екологічно шкідливої діяльності "Гаврилівських курчат"

Пройшла акція проти екологічно шкідливої діяльності "Гаврилівських курчат".

Всім, хто прийшов та приїхав - низький уклін.

Про це повідомляє веб-портал "Вишгород-Лайф.Інфо" за інформацією у Фейсбук Ірини Побідаш.

Це перший важливий крок до того, щоб змусити власників птахофабрики діяти в межах чинного законодавства.

Сморід, могильники і стоки - це повільна смерть для природи і людей, що проживають на території діяльності підприємства.

До цього Ірина Побідаш, голова Київської обласної організації партії "Громадянська позиція", опублікувала на своїй сторінці у Фейсбук.

Надто непростий емоційно день.

На прохання журналістки, возила знімальну групу на місця, де вчергове знайшли могильник мертвих курей, які з любов'ю до жителів с. Гаврилівка та всіх навколишніх сіл продукують "Гаврилівські курчата".

1. Роздивилась траншеї, в які скидають здихлятину. Глибина десь 2 метри, ширина близько чотирьох, довжина - не менше 150-ти метрів.

Копнули більше одного разу. Від видовища клейкої слизької субстанції із гнилих трупів курчат нудить ще й досі. Сморід - тонкий аромат гниючого м'яса в букеті із пахощами курячого помету і вприском ніжного бризу із очисних споруд!

2. Люди. Зневажаю боягузів. А такими виявились 90% тих, кого ми просили сказати свою думку на камеру. Друзі, якщо у мене, сільського голови, Михайло Накалюжний і голови робочої групи опустяться руки - всі боягузи і байдужі дуже скоро стараннями ЗАТ "Комплекс Агромарс" вимруть, як вид.

3. Вже знаємо, яке рішення прийняли після нашої сьогоднішньої поїздки керівники птахокомплексу:

1) Здихлятину вирішено перевезти і закопати в іншому місці, бо це місце тепер всі знають.

2) Всіми можливими засобами організувати проблеми мені і сільському голові Олег Покрасьон. Отже, буде цікаво.

4. Чекаємо об'єктивний сюжет 24-го каналу.

P.S. Із відкриттів. Сьогодні вперше була біля замаскованої труби, через яку скидають рідкі відходи виробництва прямо на землю. Таким чином створено новий мальовничий водний об'єкт (на фото). Кияни, насолоджуйтесь, ця субстанція через річки Кізку і Ірпінь потрапляє у водосховище, а звідти - у ваші шлунки.