Вишгородщина: створено модель методичної підтримки молодого педагога

Античні мудреці стверджували: «Хочеш розвивати державу – виховуй молодь». Адже саме молодь, за якою – майбутнє в усьому, зокрема і в освіті, покликана змінювати наше життя на краще.

Про це повідомляє веб-портал "Вишгород-Лайф.Інфо" за інформацією у Фейсбук Інни Шубко.

Переступаючи поріг навчального закладу, молодий спеціаліст сподівається реалізуватися як фахівець. А успішна робота навчального закладу залежать і від його старанності та наполегливості. І як приємно, що в НВК «Гімназія «Інтелект» - ЗОШ І ступеня» є з молоді спеціалісти, які охоче й швидко сприймають інновації, цікавляться новинками й готові до змін. Це важлива складова подальшої результативної роботи та руху вперед.

Одним із важливих завдань діяльності методичної та психологічної служб НВК є робота з молодими педагогами, адже вони потребують уваги та підтримки. З цією метою створено модель методичної підтримки молодого педагога, а саме: проект «Ключі педагогічної майстерності». Молодих педагогів навчають досвідчені колеги, вони є наставниками, справжніми Вчителями.

Навчальний рік незабаром завершиться і наші молоді вчителі Аліна Мойсак, Ірина Макаревич, Валентина Новоселицька, Ольга Поверга, Аліна Чубук та Крістіна Алєхно звітували про свою роботу: підготували презентації, провели засідання круглого столу з елементами тренінгу.

І віриться, що обраний нашими дівчатами шлях правильний, і на цьому шляху їх чекає успіх та любов вихованців.