Збірна України бере участь в чемпіонаті світу з середньовічного бою IMCF

З 10 по 13 травня 2018 року в Великобританії, м Перт проходить Чемпіонат світу «IMCF World Championships». Це найбільша і значуща подія в світі середньовічного бою.

Про це повідомляє веб-портал "Вишгород-Лайф.Інфо".

І традиційно в змаганнях беруть участь спортсмени Збірної команди України з середньовічного бою, члени «Всеукраїнської федерації середньовічного бою» (далі - Федерації), які протягом 4 днів виборюють звання чемпіонів світу з середньовічного бою.

За словами президента Федерації Володимира Янченка та Голови Правління Федерації Олексія Лялюшка, спортсмени активно тренувалися весь рік, щоб гідно представити Україну на світовій арені. Нагадаємо, що в минулому році Чемпіонат світу проходив у Данії та приніс українській Збірній золоті нагороди у всіх групових турнірах.

Чемпіонат світу збирає близько 500 бійців з понад 40 країн. В цьому році битви проходять на ристалище в наступних номінаціях:

• «Довгий меч - чоловіки», суперниками збірної України в підгрупі «F» будуть збірні команди Чилі, Бельгії та Ірландії;

• «Довгий спис - чоловіки», суперниками збірної України в підгрупі «D» будуть збірні команди Канади, Уельсу та Іспанії;

• «Меч-меч - чоловіки», суперниками збірної України в підгрупі «C» будуть збірні команди Канади, Квебека і Уельсу;

• «Довгий меч - жінки» - суперниками збірної України в підгрупі «B» будуть збірні команди Бельгії, Австрії та Мексики;

• «Довгий спис - жінки», суперниками збірної України в підгрупі «B» будуть збірні команди Канади, Англії та Квебека;

• «Меч-щит - жінки», в якій збірна України не братиме участь;

• «3 х 3», суперниками збірної України в підгрупі «А» будуть збірні команди Південної Африки, Франції, Квебека і Австралії;

• «5 х 5», суперниками збірної України в підгрупі «А» будуть збірні команди Італії, Франції та Іспанії;

• «10 х 10», суперниками збірної України в підгрупі «C» будуть збірні команди Фінляндії та Австралії;

• «16 х 16», суперниками збірної України в підгрупі «А» будуть збірні команди США і Польщі.

Захід проходить в середньовічному замку Скоун, де в Середньвіччі проходила коронація шотландських королів. Учасники змагань проживають в наметовому таборі, відтворюючи середньовічний побут і стиль життя.

Крім можливості побачити середньовічні бої, гостей заходу чекає занурення в епоху середньовіччя, вони побачать буденність середньовічного замку, як вирує життя в таборі лицарів, чистяться обладунки та зброя готується до бою, як на вогнищах вариться їжа того часу, а також насолодяться середньовічною музикою. На ярмарку можна буде покуштувати середньовічних страв, придбати зброю та обладунки, відтворені за технологіями того часу.

Нагадаємо, що середньовічний бій – досить молодий вид спорту, який швидко розвивається і з кожним роком стає популярнішим серед молоді та дорослого населення України. Це повноконтактний бій з використанням сталевої незаостренної зброї, захисного і наступального озброєння, характерного для Середньовіччя. Учасники змагань з середньовічного бою вдягнені в повні обладунки, які, як і зброя, виготовлені за історичними зразками.

В останній день «IMCF World Championships - 2018» під час он-лайн трансляції телеканалу ВВС буде озвучена країна, яка буде приймати спортсменів Чемпіонату світу по середньовічному році в наступному році.

Побачити в Україні змагання з середньовічного бою можна буде в «Парку Київська Русь» 19-20 травня на Чемпіонаті України «Зов героїв-1» та 14-16 вересня на Кубку Європи «Зов героїв-2», в якому візьмуть участь понад 20 держав.

Новини за датою

< травня 2018 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31