Вишгородщина приймала делегацію з В‘єтнаму

Вишгородщина приймала делегацію з Соціалістичної Республіки В‘єтнам.

Про це повідомляє веб-портал "Вишгород-Лайф.Інфо".

Делегацію, очолювану Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки В‘єтнам в Україні та Молдові Нгуєном Ань Туаном, хлібом-сіллю зустрічали вишгородці на площі біля пам’ятника Борису та Глібу.

Під час невеликого мітингу, від імені керівництва району та представників в’єтнамської делегації звучали слова подяки за співпрцю та сподівання, що такі візити дають змогу краще пізнати культури країн, підтримувати зв’язки ветеранських організацій. Адже в складі делегації разом з громадянами Республіки В’єтнам, що нині працюють в Україні в Харківській та Одеській областях, були і представники ветеранських організацій, хто у свій час разом з українцями виборював свою свободу.

Травень - надзвичайний місяць року, коли весна у повній силі вітає нове життя. У долі українського та в’єтнамського народів травень - це символ свободи та перемоги. Вшановуючи своїх полеглих воїнів, учасники мітингу поклали квіти до братської могили воїнам-визволителям у Вишгороді.

Валерій Виговський, депутат міської ради, якому вручили нагороду від в’єтнамської делегації, відзначивши таким чином його активну участь у налагодженні культурних зв’язків, зауважує, що Вишгородщина завжди рада приймати гостей. Особливо, коли це дає можливість розширити простір культурно-мистецьких і бізнесових зв’язків, знайти добрих друзів, внести вклад у змінення миру та добросусідства на землі.