Київщина: День пам’яті та примирення у Другій світовій війні у Національному музеї-заповіднику "Битва за Київ у 1943 році"

Напередодні Дня пам’яті та примирення у Другій світовій війні, на території Національного музею-заповідника «Битва за Київ у 1943 році» відбувся військово-патріотичний захід для школярів Оболонського району м. Києва.

Про це повідомляє веб-портал "Вишгород-Лайф.Інфо" за інформацією у Фейсбук Тамари Сокол.

Метою даного заходу було гідно вшанувати подвиг Українського народу, його визначний внесок у перемогу антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні; висловити повагу усім борцям проти нацизму; увічнити пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у роки війни; посилити турботу про ветеранів війни.

Організаторами патріотичного заходу виступили Оболонська районна в місті Києві державна адміністрація, громадська організація «Товариство сприяння оборони України», громадська організація «Спілка учасників АТО Оболонського району м. Києва», Громадська організація «Об’єднані війною,90-й батальйон», Центр туризму та краєзнавства учнівської молоді Оболонського району, Національний музей-заповідник «Битва за Київ у 1943 році».

Відкрив захід директор музею, заслужений працівник культури України, Вікован Іван Петрович. Він привітав учасників заходу з наступаючими святами, побажав школярам бути справжніми патріотами своєї держави, гідними своїх прадідів, які захищали країну у роки Другої світової війни.

Народний депутат України, командир добровольчого батальйону МВС України «Луганськ 1» Вітко Артем Леонідович зазначив , що з новою величчю постає подвиг захисників Другої світової війни в той час, коли Україна знову виборює своє право на незалежність та цілісність.

Командир 90-го окремого аеромобільного батальйону Баранов Віталій Анатолійович наголосив, що в роки Другої світової війни Український народ дав Червоній Армії понад 7 мільйонів бійців, кожен другий з них загинув. За виняткову мужність 2438 українців були удостоєні звання Героя Радянського Союзу, 32 стали двічі Героями.

Військовий комісар Оболонського району полковник Слепко Вадим Борисович вручив державні нагороди учасникам АТО.

Після нагородження всі учасники заходу сфотографувалися на фоні музею та в знак вшанування Подвигу та Пам’яті захисників Вітчизни поклали квіти до Монументу «Символ Миру», Пам’ятника воїнам визволителям та до Пам’ятного знаку Невідомому солдату.

Після закінчення урочистої частини заходу діти були поділені на групи. Частина прослухала екскурсію в музеї-заповіднику. А інші здобували саперні навички, надання домедичної допомоги, стрільбі по цілям, збору та розбору автомата Калашникова та одягання ОЗК (особистий захисний костюм). Потім групи помінялися.

Після інструктажу були проведені національно-патріотичні змагання, де учасники продемонстрували здобуті навички.

Всі учасники заходу скуштували солдатської каші, після цього було підведено підсумки змагань та нагороджено переможців.

Новини за датою

< травня 2018 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31